با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
۱۳ راز زندگی که باید قبل مرگتان بدانید

دانلود و خرید کتاب ۱۳ راز زندگی که باید قبل مرگتان بدانید

۳٫۰ از ۴ نظر
۳٫۰ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ۱۳ راز زندگی که باید قبل مرگتان بدانید  نوشته  لیوینگستون ایمونیتی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب ۱۳ راز زندگی که باید قبل مرگتان بدانید

کتاب ۱۳ راز زندگی که باید قبل مرگتان بدانید نوشته لیونگستون ایمونیتی است. این کتاب با ترجمه نازنین(زهرا)د حسن‌پور مقدم‌نیا منتشر شده است. این کتاب به شما یاد می‌دهد چطور موفق‌تر باشید.

درباره کتاب ۱۳ راز زندگی که باید قبل مرگتان بدانید

انتشارات نسل روشن در تلاش است تا با ایجاد یک بستر مناسب در حمایت از مولفان و همچنین ماندگاری ایده‌ها، آثار و افکار آنها و با انتشار کتابی ارزشمند که از سطح علمی مطلوبی برخوردار باشد به وظیفهٔ انسانی و اعتقادی خویش عمل کند تا بتواند اثری سازنده را به عنوان میراثی ناچیز برای نسل روشن باقی گذارد. این کتاب یکی از این کتاب ها است که به شما کمک می‌کند شاد و بهتر زندگی کنید.

خواندن کتاب ۱۳ راز زندگی که باید قبل مرگتان بدانید را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به یک زندگی شادتر پیشنهاد می‌کنیم

بخشی از کتاب ۱۳ راز زندگی که باید قبل مرگتان بدانید

امروزه همه شعار تغییر سر می‌دهند و امیدوارند یا دعا می‌کنند که جامعهٔ بهتری داشته باشیم، ولی به راستی چند نفر واقعا برای رسیدن به این آرزو تلاش می‌کنند؟ بعضی‌ها معتقدند این موضوع وظیفهٔ آنها نیست.

یهودا برگ گفته:"همکاری کاملاً به آگاهی و تمایل ما به حمایت از کسانی که نیازمند هستند، ابرازِ آسیب‌پذیری و پذیرش حمایت از سوی دیگران، سهیم شدن بدون انتظار بازگشت چیزی، بخشیدن هر چه داریم و پذیرفتن اینکه سخت‌کوشی نتیجه خواهد داد، درک این نکته که کنترل کردن فقط با مسئولیت‌هایِ مشترک به دست می‌آید، بستگی دارد.»

فلسفهٔ زندگی شخصی ما در کلمات تعریف نمی‌شود بلکه در انتخاب‌های ما تعریف می‌شود و انتخاب‌های ما در نهایت به مسئولیت‌هایمان منجر می‌شود. همهٔ ما باید مسئولیت‌پذیر باشیم و تغییری را که دوست داریم ببینیم از خودمان شروع کنیم.

به عنوان یک مرد متاهل، مسئولیت شما؛ مراقبت از خانواده است. نباید به عنوان یک مرد از وظایف خود فرار کنید؛ بلکه آنها روبرو شوید.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۱۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۵/۱۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۴۱۳-۰۵-۳
تعداد صفحات۱۱۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۵/۱۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۴۱۳-۰۵-۳