با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مذاکره درباره‌ی مسائل غیر قابل مذاکره

دانلود و خرید کتاب مذاکره درباره‌ی مسائل غیر قابل مذاکره

چگونه از پس عاطفی‌ترین تعارضات درونی برآییم؟

۳٫۲ از ۹ نظر
۳٫۲ از ۹ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مذاکره درباره‌ی مسائل غیر قابل مذاکره  نوشته  علی بهرام‌پور  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مذاکره درباره‌ی مسائل غیر قابل مذاکره

مذاکره درباره‌ی مسائل غیر قابل مذاکره کتابی نوشته دانیل شیپرو، موسس و رئيس برنامه‌های بین‌المللی مذاکرات هاروارد است.

مذاکره درباره‌ی مسائل غیر قابل مذاکره نمونه جدیدی را برای حل تعارض معرفی کرده است. دانیل شپیرو در این کتاب روش‌هایی را ارائه کرده که مخلوطی از مؤلفه‌های احساسی، شناختی و سیاسی است و طرفین را دعوت می‌کند به اختلافاتشان به شیوه‌ای بنگرند که جالب به نظر برسد. با کمک شپیرو، تعارضات به یک غنای درمانی رسیده و در راستای رفع و تسکین مؤثر حرکت می‌کنند.

شپیرو در این کتاب همه تله‌هایی را که هنگام مذاکره با آنها روبه رو می‌شویم، شکسته است و برای پیشبردن کارهای غیرممکن ابزاری در اختیارمان قرار داده است.

 خواندن کتاب مذاکره درباره‌ی مسائل غیر قابل مذاکره را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 خواندن این کتاب برای همه کسانی که دوست دارند تعارضات خود را بدون پرخاشگری و کاملا منطقی رفع کنند، مفید است.

 درباره دانیل ال. شپیرو

دانیل ال. شپیرو، مؤسس و مدیر برنامه‌های بینالمللی مذاکره هاروارد، پروفسور انجمن روانشناسی در بیمارستان مکلین/دانشکده پزشکی هاروارد و مرکز وابسته به برنامه‌های مذاکره در دانشکده حقوق هاروارد است. او به بیش از ۵۰۰ شرکت و رهبران دولتی مشاوره می‌دهد و همه مذاکره‌کنندگانی را که در خانواده دچار بحران شده و با مدیران حوزه‌های مختلف اختلاف نظر دارند، راهنمایی می‌کند. روش‌های موفق حل تعارض او در خاورمیانه، اروپا و آسیای شرقی اجرا می‌شوند و سه سال رئیس انجمن اقتصاد جهانی و مشاور حل تعارض بوده است. او برنامه‌های مدیریت تعارضش را در مؤسسه‌های غیرانتفاعی شروع کرده و تاکنون در بیش از ۲۰ کشور به مشکل حدود یک میلیون جوان رسیدگی کرده است.

 شپیرو در حوزه حل تعارض، مطالب زیادی به چاپ رسانده و در نگارش کتاب پرفروش فراتر از دلیل: استفاده از احساسات به عنوان یک مذاکره کننده همکار مؤلف بوده است. دکتر شپیرو در نیویورک تایمز، بوستون گلاب و مجلات مشهور دیگر هم مقالاتی دارد و جوایز زیادی را از آن خود کرده است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۳۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۶,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۴/۲۷
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۱۵۱-۴۹-۲
تعداد صفحات۳۳۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۶,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۴/۲۷
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۱۵۱-۴۹-۲