با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
شناخت واقعی خود

دانلود و خرید کتاب شناخت واقعی خود

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب شناخت واقعی خود  نوشته  سیلویا شپرد  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب شناخت واقعی خود

کتاب شناخت واقعی خود، نوشته سیلویا شپرد و ترجمه‌ی مظفر قهرمان، اثری خواندنی همراه با چند تست ساده‌ی شخصیت‌شناسی است که به شما کمک می‌کند تا تیپ شخصیتی خاص خود و شیوه‌ی تفکرتان را دریابید.

درباره‌ی کتاب شناخت واقعی خود

سیلویا شپرد در کتاب شناخت واقعی خود، به تمام مخاطبانش کمک می‌کند تا به شناخت واقعی از خودشان برسند. افراد شخصیت‌های متفاوتی دارند. به شیوه‌های مختلفی فکر می‌کنند و نسبت به وقایع واکنش نشان می‌دهند. هرکسی برای گذراندن روزهای سخت یا شادش، برنامه‌ی منحصر به فرد خودش را دارد. اما اگر شما درباره‌ی  هوش عاطفی، شیوه عملکرد اجتماعی، خلاقیت و شیوه تفکر خودتان آگاهی کافی داشته باشید، به راحتی می‌توانید به موفقیت دست پیدا کنید. زیرا در این صورت می‌دانید که دقیقا به دنبال چه چیزی باید بگردید.

کتاب شناخت واقعی خود، با ارائه‌ی چند تست ساده‌ی شخصیت‌شناسی به شما کمک می‌کند تا به تعدادی سوال پاسخ دهید. بعد از اینکه به سوالات فکر کردید و جواب آن‌ها را نوشتید، امتیازات خودتان را جمع می‌کنید و بر اساس نمره‌ای که به دست آوردید، یکی از ابعاد شخصیت خاص خودتان را می‌شناسید. سیلویا شپرد در کتاب شناخت واقعی خود، در چهار فصل به موضوعات مختلفی مانند هوش عاطفی، هوش و عملکرد اجتماعی، شیوه تفکر و خلاقیت پرداخته و اطلاعات مفید و جالبی در اختیار خوانندگان قرار می‌دهد. 

کتاب شناخت واقعی خود را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

اگر دوست دارید شخصیت واقعی خودتان را بشناسید، کتاب شناخت واقعی خود به شما کمک می‌کند. این اثر برای دوست داران کتاب‌های روانشناسی نیز، جذاب و خواندنی به شمار می‌رود. 

بخشی از کتاب شناخت واقعی خود

هوش عاطفی

این مرحله نمایانگر این است که شما تا چه اندازه از احساسات خود آگاهید و آیا قادر هستید آن‌ها را تشخیص داده و عملاً به دیگران منتقل کنید. در این مرحله ما نگاهی هم به این که شما چه طور با احساسات دیگران برخورد می‌کنید، خواهیم داشت. هوش عاطفی به شما کمک می‌کند تا با دیگران همدلی داشته باشید و دوست و همکار خوبی برای آنها باشید، کمک می‌کند تا به خود حقیقی درونتان پی ببرید و از این که در این دنیا به دنبال چه هستید آگاه شوید. هوش عاطفی اسلحه سری بسیاری از انسان‌های موفق است.

خلاقیت

آیا شما تجربه، چالش و ایده‌های جدید را با آغوش باز می‌پذیرید یا در راه دادن تغییرات به زندگی خود محتاطید؟ آیا هنگام تفکر جوانب را هم در نظر می‌گیرید یا تنها روی یک موضوع واحد تکیه می‌کنید؟ امتیازاتی که در بخش خلاقیت کسب می‌کنید این نوع خصایص شما را آشکار می‌کند. این امتیازات همچنین فاش می‌کند که شما چه‌طور با اضطراب و استرس روبه‌رو می‌شوید و چه قدر برای ابراز عقاید و قابلیت‌های خود اعتماد به‌نفس دارید. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۷۲ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۴/۰۴/۱۱
شابک۹۶۴-۸۵۵۴-۹۹-۴
تعداد صفحات۷۲صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۴/۰۴/۱۱
شابک۹۶۴-۸۵۵۴-۹۹-۴