با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
آواز آسمانی عشق

دانلود و خرید کتاب آواز آسمانی عشق

مجموعه قصه‌های رضوی

۵٫۰ از ۳ نظر
۵٫۰ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب آواز آسمانی عشق  نوشته  حمیدرضا سهیلی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب آواز آسمانی عشق

آواز آسمانی عشق مجموعه داستان‌هایی درباره  شفایافتگان حرم امام‌رضا (ع) به قلم حمیدرضا سهیلی است. این کتاب زیرمجموعه یک مجموعه ۸ جلدی به اسم قصه‌های رضوی است که تاکنون سه جلد ان در به‌نشر منتشر شده است.

 نویسنده برای نوشتن این داستان‌های واقعی با شفایافتگان از نزدیک مصاحبه کرده و حال و هوای آنها را به دقت ثبت کرده است؛کسانی که با عنایت امام هشتم شیعیان، حضرت علی بن موس الرضا (ع) لباس عافیت پوشیدند و از دردها و بیماری‌های لاعلاج خود جدا شدند.

خواندن کتاب آواز آسمانی عشق را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 همه دوست‌داران داستان‌های واقعی و مستند را به خواندن این کتاب دعوت می‌کنیم

 بخشی از کتاب آواز آسمانی عشق

توی کابین هواپیما که قرار گرفتم، اضطراب عجیبی همه‌یِ وجودم را پر کرد. حس غریبی به من می‌گفت این پرواز با همه‌یِ پروازهای گذشته‌ام تفاوت دارد. می‌دانستم که احساسم به من دروغ نمی‌گوید. به حس ششم ایمان داشتم. در کودکی فهمیدم دارای حس ششم قوی‌ای هستم. هرگاه قرار بود حادثه‌ای رخ بدهد، من پیشاپیش وقوع آن را احساس می‌کردم. امروز حس‌ام به من می‌گفت پرواز سختی در پیش خواهم داشت. پس باید دقت بیشتری به‌عمل می‌آوردم و همهٔ احتیاط‌های لازم را انجام می‌دادم. نگاهی به کمک خلبان انداختم و از او پرسیدم آیا همهٔ سیستم‌های پرواز را چک کرده است؟ کمک خلبان انگشت شستش را به نشانهٔ پاسخ مثبت و اینکه همهٔ سیستم‌ها را چک کرده و هواپیما آمادهٔ پرواز است، بالا برد.

از برج مراقبت اعلام کردند که پرواز شماره ۳۲۰ با تعداد ۲۳۰ مسافر، آمادگی پرواز از مشهد به سمت تهران را دارد. با اعلام و اجازهٔ برج مراقبت، پرواز را استارت زدم و هواپیمای ایلیوشن ۷۶ لحظاتی بعد اوج گرفت و پس از طواف آسمان حرم مطهر امام رضا (ع) به سمت مقصد راهی شد.

از میان ابرهای سفید که مثل غوزه‌های سفید پنبه، همهٔ آبی آسمان را پوشانده بودند، گذشتیم. دلشوره و اضطرابم هنوز پایان نیافته بود. از کمک خلبان خواستم دوباره همه سیستم‌ها را چک کند. هم او و هم مسئول برق و سایر گروه پروازی صحت تمامی سیستم‌های پروازی را تأیید کردند. نفسی به‌راحتی کشیدم و پرواز را در حالت سیستم خلبان خودکار قرار دادم و سعی کردم همه نگرانی‌هایم را از ذهنم دور کنم. حالا در ارتفاع ۲۴ هزار پایی قرار داشتیم و حدود هشتاد کیلومتر از فرودگاه مبدا فاصله گرفته بودیم. زمان آن بود که وضعیت خود را به برج مراقبت مقصد اعلام نمایم.

- از پرواز ۳۲۰ به برج مراقبت...

هنوز برج مراقبت پاسخ تماس مرا نداده بود که هواپیما تکان وحشتناکی خورد و از سیستم کنترل خودکار خارج گردید و به سمت راست چرخید. سیستم کنترل هواپیما درخواست کرد موتور چهار را بررسی کنیم. دانستم که برای موتور سمت چپ اتفاقی افتاده است. این بار نیز حس ششم‌ام اشتباه نکرده بود و اتفاقی در حال وقوع بود. حادثه‌ای که ممکن بود جان همهٔ مسافران و کادر پرواز را به‌خطر بیندازد. فوری دستور کنترل موتورها را دادم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۹۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۳,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۵/۰۶
شابک۹۷۸-۹۶۴-۰۲-۳۰۸۸-۶
تعداد صفحات۱۹۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۳,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۵/۰۶
شابک۹۷۸-۹۶۴-۰۲-۳۰۸۸-۶