با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
عوامل کلیدی موفقیت (CSF) در اجرای برنامه راهبردی منابع انسانی در سازمان‌های دانش‌بنیان

دانلود و خرید کتاب عوامل کلیدی موفقیت (CSF) در اجرای برنامه راهبردی منابع انسانی در سازمان‌های دانش‌بنیان

۵٫۰ از ۳ نظر
۵٫۰ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب عوامل کلیدی موفقیت (CSF) در اجرای برنامه راهبردی منابع انسانی در سازمان‌های دانش‌بنیان  نوشته  حمیدرضا رضوانی‎پور  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب عوامل کلیدی موفقیت (CSF) در اجرای برنامه راهبردی منابع انسانی در سازمان‌های دانش‌بنیان

کتاب عوامل کلیدی موفقیت (CSF) در اجرای برنامه راهبردی منابع انسانی در سازمان‌های دانش‌بنیان، اثر حمیدرضا رضوانی‌پور به توضیح اهمیت نقش منابع انسانی در یک سازمان می‌پردازد.

درباره‌ی کتاب عوامل کلیدی موفقیت (CSF) در اجرای برنامه راهبردی منابع انسانی در سازمان‌های دانش‌بنیان

نیرو و منابع انسانی امروزه بزرگ‌ترین سرمایه‌ی هر کسب‌وکار و سازمانی به شمار می‌روند. چراکه با گسترش دنیا و سرعت پیشرفت و جهشی که در نوع فعالیت سازمان‌ها به وجود آمده است، داشتن یک منبع انسانی خوب و قوی یک مزیت به حساب می‌آید که می‌تواند سازمان را در رقابت و مقایسه با دیگر سازمان‌ها دنیا، جلو بیندازد. مدیران منابع انسانی که در سازمان‌های مختلف مشغول کار هستند، باید به اهمیت نیروهای انسانی آگاه باشند. حمیدرضا رضوانی‌پور در کتاب عوامل کلیدی موفقیت (CSF) در اجرای برنامه راهبردی منابع انسانی در سازمان‌های دانش‌بنیان، عوامل کلیدی موفقیت را برمی‌شمارد. او ابتدا درباره‌ی واژه‌ها و اصطلاحات کلیدی توضیحاتی می‌دهد. بعد به ارائه‌ی یک تعریف درست و دقیق از مدیریت منابع انسانی و وظایف آن می‌پردازد و سپس عوامل موثر در موفقیت را برمی‌شمارد. 

کتاب عوامل کلیدی موفقیت (CSF) در اجرای برنامه راهبردی منابع انسانی در سازمان‌های دانش‌بنیان را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کتاب عوامل کلیدی موفقیت (CSF) در اجرای برنامه راهبردی منابع انسانی در سازمان‌های دانش‌بنیان، یک منبع عالی برای مطالعه مدیران منابع انسانی است.

فهرست

  • مقدمه
  • تعریف واژه‌ها و اصطلاحات کلیدی
  • مدیریت منابع انسانی و وظایف آن
  • عوامل کلیدی موفقیت
  • عوامل حیاتی موفقیت(CSF) در اجرای استراتژی 
  • نتیجه‌گیری

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
Mohammad Ali Khezri
۱۳۹۹/۰۹/۰۹

کاتب انسانی کامل با تجربیات بالاست کلمات بدرستی جای گذاری شده است ، از متن و موضوع کتاب مشخص است که نویسنده کتاب سعی در ایجاد موفقیتی همه گیر دارد

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۹۳ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۳/۱۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۱۰۱۷۰-۶
تعداد صفحات۹۳صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۳/۱۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۱۰۱۷۰-۶