با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب مدیریت نقش‌ها در کار گروهی اثر عارف  شیرازی

دانلود و خرید کتاب مدیریت نقش‌ها در کار گروهی

۳٫۰ از ۲ نظر
۳٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مدیریت نقش‌ها در کار گروهی  نوشته  عارف  شیرازی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب مدیریت نقش‌ها در کار گروهی

کتاب مدیریت نقش‌ها در کار گروهی به قلم نویسندگان، مترجمان و گرآورندگان عارف شیرازی، عادل شیرازی و حسن کلانکی برای فعالان حوزه کسب و کار منتشر شده است.

درباره مدیریت نقش‌ها در کار گروهی

گروه از افرادی تشکیل می‌شود که با مشارکت یکدیگر، برای انجام کار یا رسیدن به هدف مشخصی تلاش می‌کنند. یک تیم شامل دو یا چند نفر است که نقش‌های مشخص دارند، کارهایی را انجام می‌دهند که به یکدیگر وابسته هستند، می‌کوشند خود را با یکدیگر تطبیق دهند و یک هدف مشترک را دنبال می‌کنند. کار گروهی به ویژگی‌های نگرشی و رفتاری اعضای گروه برمی‌گردد و با چگونگی تشکیل گروه‌ها، ساختار، فرآیند و نحوه‌ی عملکرد آنها ارتباط دارد. گروه یکی از رایج‌ترین الگوهای ساختار نیروی انسانی در هر سازمان است و بنابراین مطالعه‌ی گروه و تعریف کار گروهی برای مطالعه‌ی رفتار سازمانی از اهمیت زیادی برخوردار است. یکی از معیارهایی که کشورهای توسعه یافته را از کشورهای در حال توسعه مجزا می‌کند، فرهنگ گروهی کار کردن است. در کشورهای توسعه نیافته و کمتر توسعه یافته، افراد علاقه‌ای به فعالیت‌های گروهی ندارند و همین امر سبب می‌شود علاوه بر صرف انرژی بیشتر، کارها با کیفیت پایین‌تری انجام پذیرد. اصولاً جهت رسیدن به یک جامعه کارآفرین، رشد فعالیت‌های گروهی نیز ضروری است و بدون چنین ویژگی، کارآفرینی در جامعه فراگیر نخواهد شد. این کتاب به شرح نقش هایی که باید به صورت ساختاری در یک کارگروهی وجود داشته باشند و چگونگی مدیریت این نقش ها پرداخته است.

خواندن کتاب مدیریت نقش‌ها در کار گروهی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

این کتاب را به تمام فعالان حوزه کسب و کار که می‌خواهند بازدهی گروهشان را بالا ببرند پیشنهاد می‌کنیم 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۰۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۳/۱۴
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۷۷۰-۴۹-۱
تعداد صفحات۲۰۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۳/۱۴
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۷۷۰-۴۹-۱