با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ته ته ته چاه

دانلود و خرید کتاب ته ته ته چاه

۳٫۸ از ۴ نظر
۳٫۸ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ته ته ته چاه  نوشته  سوسن طاقدیس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ته ته ته چاه

کتاب ته ته ته چاه، داستانی از سوسن طاقدیس برای کودکان است. داستان ته ته ته چاه نقشه‌ی زیرکانه‌ای است که موشی برای فرار از دست یک گرگ و یک روباه گرسنه می‌کشد. 

داستان ته ته ته چاه با تصویرگری چشم‌نواز علیرضا گلدوزیان به کتابی جذاب تبدیل شده است. 

درباره‌ی کتاب ته ته ته چاه

سوسن طاقدیس در کتاب ته ته ته چاه داستان بامزه‌ی یک موش زبر و زرنگ را نوشته است که می‌خواهد از چنگ یک گرگ و یک روباه گرسنه، فرار کند. گرگ و روباه گرسنه که به دنبال غذا می‌گردند، ناگهان موشی را می‌بینند که از ترسش رفته است و گوشه‌ای قایم شده است. بعد هم از ترسش به درون چاهی فرار می‌کند. گرگ و روباه باهم نقشه می‌کشند که چطوری دستشان به موش ته ته ته چاه برسد. گرگ دم روباه را می‌گیرد تا بتواند به ته چاه برود و موش را بگیرد، ولی موش با زیرکی راهی را درون زمین می‌کَنَد و از چاه بیرون می‌آید و فرار می‌کند... حالا فکر می‌کنید گرگ و روباه دستشان به موش می‌رسد؟ 

کتاب ته ته ته چاه را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کتاب ته ته ته چاه داستانی جذاب و خواندنی برای کودکانی است که سال‌های اولیه مدرسه را می‌گذرانند.

درباره‌ی سوسن طاقدیس

سوسن طاقدیس نویسنده کتاب‌های کودک و نوجوان در ۱۷ بهمن ۱۳۳۸ در شیراز به دنیا آمد. او فعالیت داستان نویسی حرفه‌ای را با نوشتن داستان «بابای من دزد بود» در کیهان بچه‌ها آغاز کرد. سوسن طاقدیس آثار بسیاری را برای کودکان خلق کرد و جوایز زیادی را هم از آن خود کرد. از جمله عنوان برگزیده بیست و سومین دوره کتاب سال ایران برای کتاب قدم یازدهم و همچنین دریافت جایزه پروین اعتصامی برای بهترین کتاب کودک و نوجوان برای کتاب شما یک دماغ زرد ندیدید؟ در سال ۱۳۸۵.

سوسن طاقدیس در ۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ بر اثر بیماری قلبی درگذشت.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
🔥army girl🔥
۱۴۰۰/۰۵/۲۷

یجورایی هم جالب بود هم نه

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۲ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۷/۰۳/۱۴
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۷۶-۶۴۴-۳
تعداد صفحات۲۲صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۷/۰۳/۱۴
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۷۶-۶۴۴-۳