دانلود و خرید کتاب جادوگرها اسیر می‌شوند اثر سیبل پاندر | ایران‌بان | طاقچه
با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب جادوگرها اسیر می‌شوند اثر سیبل پاندر

کتاب جادوگرها اسیر می‌شوند

معرفی کتاب جادوگرها اسیر می‌شوند

کتاب جادوگرها اسیر می‌شوند چهارمین جلد از مجموعه جادوگران شهر ریتزی است. این کتاب را سیبل پاندر نوشته است و مریم رحیمی آن را به فارسی ترجمه کرده است این مجموعه در شهر عجیب ریتزی در دنیای پری‌ها و جادوگرها زیر سینک ظرفشویی می‌گذرد.

درباره کتاب جادوگرها اسیر می‌شوند

تیگا با سرپرست بداخلاق و بی‌ادبش زندگی می‌کند و جای شام آب پنیر می‌خورد و با کرم‌ها بازی می‌کند تا اینکه یک روز اتفاق عجیبی می‌افتد، یک خانم کوچک زیبا ناگهان ظاهر می شود و به او می‌گوید که تیگا یک جادوگر است. تیگا باورنمی‌کند، از نظر او جادوگرعا دماغ‌های زگیل دار زشت و کلاه‌های نوک تیز دارند و در هوا پرواز می‌کنند. اما فری او را با خود از لوله‌ی سینک ظرفشویی به دنای عجیبی می‌برد. دنیایی که در آن می‌تواند حقیقت جادوگرها را ببیند. بعد از ظهور و ناپدید شدن جادوگران بد اتفاقات عجیب شهر ریتزی تمام نمی‌شود، اتفاقت وحشتناکی در انتظار جادوگران است.

خواندن کتاب جادوگرها اسیر می‌شوند را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کودکان علاقه‌مند به داستان پیشنهاد می‌کنیم

بخشی از کتاب جادوگرها اسیر می‌شوند

بالای لوله‌ها فرستاده تا از غیرجادوگرها اطلاعات جمع‌آوری کنند. حلزون‌ها در خانهٔ عروسکی در هال زندگی می‌کردند. هر ده تایشان!

البته جای تعجب نداشت. چه کسی جز آنها با حلزون‌های خانگی و تکه لباس‌های پر زرق و برق جادو شده به نام دنیس صبحانه می‌خورد!؟

تیگا به مادرش گفت: «ما جادوگرهای معمولی نیستیم، درسته؟»

گرتال گرین قهقهه‌ای زد و گفت: «کی دلش می‌خواد یک جادوگر معمولی باشه!؟»

تیگا آرام زیر لب گفت: «من.»

در همین احوال فرن با جیغ و فریاد وارد اتاق شد و گفت: «صبح بخیر، خونوادهٔ طرفدار من!» بعد، درحالیکه همه جا گردوغبار درخشان می‌پراکند، ادامه داد: «به نظرتون عالی نیست که اومدم بهتون سر بزنم و تازه درست موقع صبحونهٔ خانوادگی رسیدم.»

تیگا لبخندی زد و برای فرن دست تکان داد. اما همان موقع دنیس لباسه رویش را برگرداند و به سمت در رفت. دنیس دستکشه هم از روی میز پایین پرید و دنیس لباسه را گرفت و هر دوی آنها داخل راهرو ناپدید شدند.

فرن با خرناسه‌ای گفت: «چه بی‌ادبانه! این رسم رفتار کردن با باحال‌ترین پری تاریخ سینک‌ویل نیست.»

دیگران دریافت کرده‌اند

نظرات کاربران

Zahra
۱۳۹۹/۰۸/۰۶

بی نظیر برای همه توصیه میکنم

F.m F.m
۱۴۰۰/۱۱/۲۲

لطفا این مجموعه رمان و داخل طافچه بی نهایت قراربدید

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است