با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب کمتر گند بزن اثر گری‌جان بی‌شاپ

دانلود و خرید کتاب کمتر گند بزن

دست از تخریب خودت بردار و زندگی‌ات را پس بگیر

۳٫۴ از ۱۰ نظر
۳٫۴ از ۱۰ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب کمتر گند بزن  نوشته  گری‌جان بی‌شاپ  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب کمتر گند بزن

کتاب کمتر گند بزن نوشته گری‌جان بی‌شاپ که با ترجمه حسین گازر منتشر شده است. این کتاب به شما می‌گوید دست از تخریب خودت بردار و زندگی‌ات را پس بگیر و زندگی بهتری برای خودت بساز.

درباره کتاب کمتر گند بزن

این کتابِ کوچک، آخرین پرده‌برداری از مزخرفات و دگرگون‌کردن آن‌هاست؛ همان مزخرفاتی که دائماً زندگی‌ را به گند می‌کشند. پس اگر خسته، وامانده، کسل، بی‌عشق، بی‌حرکت هستید. اگر نمی‌توانید آن‌طور که لایقتان است پیشرفت کنید، اگر نمی‌توانید آرامش را به زندگیتان برگردانید و زود عصبی می‌شوید. این کتاب برای شما نوشته شده است. این کتاب را بخوانید ویژگی های آن را استفاده کنید و زندگی تازه‌ای شروع کنید.

خواندن کتاب کمتر گند بزن را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به همه کسانی که می‌خواهند زندگی شادتری داشته باشند پیشنهاد می‌کنیم

بخشی از کتاب کمتر گند بزن

تا الآن باید این را فهمیده باشی که این‌طور نیست که سرِ صبح بیدار شوی و به خودت بگویی: «خیلی‌خب، این همان روزی‌ست که اشتباه‌های فلج‌کننده در دوستی‌هایم را پیدا می‌کنم و به تمام آنها خاتمه می‌دهم.» یا «چطور می‌توانم امروز سربه‌سر نامزدم بگذارم؟» یا «رابطهٔ من و همدمم خیلی عالی‌ست. چطور می‌توانم ازدواجم را به‌هم بزنم؟»

اگر از این‌جور حرف‌ها با خودت می‌زنی، این کتاب نجاتت نمی‌دهد. یوگا را امتحان کن.

اگر آگاهانه از روی هواوهوس یا برمبنای یک‌سری نقشه‌های استادانهٔ منحط، موفقیت خودت را خراب نمی‌کنی، اگر صبح بیدار نمی‌شوی و فعالانه به‌دنبالِ خراب‌کردن تمام چیزهایی که ساختی، نیستی، پس چطور شد که به اینجا رسیدیم؟ من به این نتیجه رسیده‌ام که این فرایند باید ناآگاهانه باشد. وسوسه، اشتیاق، اجبار و هرچه که نامش را می‌گذاری، از اعماق ذهنت به سطح آن آمده و تو بر اساس آن عمل کرده‌ای.

این به معنی کمبود یا نقصانی از جانب تو نیست. بیشتر شبیه وجود چیزی در خفا و سایه است. چیزی که هرگز درکش نکرده‌ای و در لحظاتی به واقعیت تبدیل می‌شود. چیزی که مانند همسایهٔ غریبهٔ ناخوانده در مهمانی چهارم جولای ظاهر می‌شود.

اجازه بده درست همین‌جا توقف کنم و مقداری درمورد ضمیر ناخودآگاهت توضیح دهم. این از آن کلمه‌های قلمبه‌سلمبهٔ خودیاری یا روانکاوی نیست. کاملاً واقعی‌ست، و وجود دارد، و وجود تو را مثل یک عروسک قدیمی کنترل و اداره می‌کند.

نویسنده، عصب‌شناس و پروفسور دپارتمان علوم روانی و رفتاری دانشگاه استنفورد، دیوید ایگلمن۱۵، می‌گوید: «بخش آگاه - همان «من» که هر روز صبح که از خواب بیدار می‌شوی، به زندگی تلنگر می‌زند - بخش بسیار ظریفی از عملکرد است.» به‌طور بنیادین، ما بر اساس سطحی عمل می‌کنیم که حتی اغلب اوقات از وجود آن آگاهی نداریم.

و مسئلهٔ مرتبط با ضمیرِ ناخودآگاه این است که کاملاً آزاد و انعطاف‌پذیر شروع می‌شود، اما در طول زمان، تثبیت می‌یابد، سخت، قابل پیش‌بینی. چطور این اتفاق می‌افتد؟ بیا نگاهی بیندازیم.

همه‌چیز خوب است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۴)
kimia.78
۱۳۹۹/۰۲/۱۹

عالیه واقعــا خیلی قشنگ بود

آرمین
۱۴۰۰/۰۳/۰۷

کتاب رو نیمه کاره رها کردم، هنر ظریف رهایی از دغدغه رو بخونید به جای این، یه کتاب دیگه هم از همین نویسنده خوندم اما جالب نبود، من به خاطر این رفتم سراغ کتاب هاش چون نوشته بود جزو پرفروش

- بیشتر
sahar.g
۱۳۹۹/۰۷/۲۱

ترجمه افتضاح انگار از تو گوگل ترجمه کردن چاپ کردن

𝓓𝓻. 𝓷𝓮𝓰𝓪𝓻
۱۴۰۰/۰۸/۰۵

اثری از نویسنده‌ی «خودت را به فنا نده» «گری جان بیشاپ» در گلاسکوی اسکاتلند متولد و بزرگ شد و سپس در سال 1997 به ایالات متحده‌ی آمریکا مهاجرت کرد. سال‌ها در زمینه‌ی موفقیت و توسعه‌ی فردی مطالعه کرد و روی هستی‌شناسی

- بیشتر
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۶)
بخش بزرگی از زندگی‌ای که می‌خواهی، داشتن اختیار تصمیم‌های توست، تصمیم‌های اکنون یا آینده‌ات. این کتاب شبیه سفری به اعماق دریا برای کشف خود است، اندیشیدن دربارهٔ ماهیت خودت، یافتن خودت، و نهایتاً آشکارکردن خودت. وقتی پی می‌بری که از کجا ریشه گرفته‌ای، خودت را برای تغییر زندگی پیش رویت محک بزرگ‌تری می‌زنی.
هانیه
تو همانی که درموردش حرف می‌زنی، یا نسبتاً همان ماهیتی هستی که درباره‌اش حرف می‌زنی
هانیه
خودگویی‌های تو، رختکن زندگی‌ات است.
Arefeh Khalili
خلاصه اینکه، تو همانی که درموردش حرف می‌زنی، یا نسبتاً همان ماهیتی هستی که درباره‌اش حرف می‌زنی. اگر زندگی برای تو خیلی سخت و طاقت‌فرسا باشد، پس واقعاً همین‌گونه است
Arefeh Khalili
واقعیت این است که تو تجربه‌ات را از زندگی، در خودگویی‌هایت می‌سازی، و سپس بر اساس آنها عمل می‌کنی و تمام‌وقت درحال اجرای آن هستی. تو هیچ‌وقت بر اساس خودِ زندگی عمل نمی‌کنی. چیزی که تو بر اساسش رفتار می‌کنی، عقیده و نظرت نسبت‌به زندگی‌ست.
Arefeh Khalili
زندگی همین است. چیزی که فرابخوانی، به سویت می‌آید. در نظر داشته باش تو با نجوایت زندگی می‌کنی و بر اساس آن عمل خواهی کرد.
Arefeh Khalili

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۷۶ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۲/۱۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۶۱-۳۱۸-۷
تعداد صفحات۱۷۶صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۲/۱۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۶۱-۳۱۸-۷