با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کمک به بچه‌ها در مقابله با استرس، تغییر و اضطراب

دانلود و خرید کتاب کمک به بچه‌ها در مقابله با استرس، تغییر و اضطراب

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب کمک به بچه‌ها در مقابله با استرس، تغییر و اضطراب  نوشته  مهناز استکی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب کمک به بچه‌ها در مقابله با استرس، تغییر و اضطراب

کتاب کمک به بچه‌ها در مقابله با استرس نوشته دبورا پلامر است که با ترجمه مهناز استکی و احمد خالقی منتشر شده است. نویسنده در طول تقریباً سی سال آموزش و کار به عنوان گفتاردرمانگر و بعد به عنوان سخنران روابط انسانی و مطالعات سلامت، در دوره‌ها و کارگاهای متعددی شرکت کرده‌ است و کتاب‌های روانشناسی و رشد شخصی زیادی را مطالعه کرده‌ است. بدون شک از اثرات مهمی که این روش داشت، این است که درمان را سازمان دهی کرده‌ است، اما از دستورالعمل های  چگونه انجام دادن استفاده نشده است، بلکه از نوشته‌ها و آموزش‌های افرادی که  چگونه بودن برایشان از چگونه انجام دادن مهم‌تر است، استفاده شده است.

درباره کتاب کمک به بچه‌ها در مقابله با استرس

بسیاری از ما به لحاظ روابطمان اهمیت شرایط مرکزی را تشخیص می‌دهیم، اما در هیاهوی زندگی و نیز تجارب اولیه زندگی‌مان، بیشتر این روش‌ها را که به واقع اصولی را در فرزندانمان به اثبات می‌رسانند، فراموش می‌کنیم. بعد از سال‌ها متوجه شدم که دو راهبرد عملی وجود دارد که می‌تواند به بچه‌ها کمک کند تا ارزش و خود راهبری‌شان را تشخیص دهند. مورد اول شامل امور بدیهی است که درک می‌کنیم، ارزش قائلیم و به احساسات احترام می‌گزاریم. مورد دوم شامل صداقت، تمجید خاص و واقعی است که بازتاب دهنده عقایدمان نسبت به قابلیت‌های منحصر به فرد هر کودک است. این کتاب راهنمای تربیت درست فرزندان است.

خواندن کتاب کمک به بچه ها در مقابله با استرس را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام والدین پیشنهاد می‌کنیم


نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
نیلو
۱۳۹۹/۰۸/۲۸

کتاب بسیار خوبی هست عالی

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۴۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۱,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۸۹-۸۷۷-۷
تعداد صفحات۱۴۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۱,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۸۹-۸۷۷-۷