با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
نکته‌های داغ برای بچه‌های نگران

دانلود و خرید کتاب نکته‌های داغ برای بچه‌های نگران

مهارت‌هایی برای کنترل نگرانی

۴٫۶ از ۱۷ نظر
۴٫۶ از ۱۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب نکته‌های داغ برای بچه‌های نگران  نوشته  جری وایلد  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب نکته‌های داغ برای بچه‌های نگران

کتاب نکته های داغ برای بچه‌های نگران نوشته جری وایلد است که الهام پورمحمد آن را به فارسی ترجمه کرده است. این کتاب یک کتاب کاربردی برای کودکان است. راه‌هایی که با آن یاد بگیرند چطور نگرانی خود را کنترل کنند. همه می‌دانند تربیت مهم‌ترین دغدغه والدین است. این کتاب سعی دارد با روشی آسان و کاربردی عادت‌های بد کودکان را تغییر دهد.

خواندن کتاب نکته های داغ برای بچه های نگران را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام والدین و کودکانشان پیشنهاد می‌کنیم

بخشی از کتاب نکته‌های داغ برای بچه‌های نگران

آنا واقعاً آرام و بی‌خیال است و هیچ‌وقت آن‌قدرها نگران چیزی نمی‌شود. راستش من و مادرش ترجیح می‌دادیم کمی بیش‌تر نگران درس و مشق و سایر مسئولیت‌هایش باشد. از آن طرف، جک یک نگران واقعی است. بسیاری از ایده‌های این کتاب با جک (و صدها بچهٔ دیگر) تمرین شده‌اند. نگرانی‌ها همیشه از آنا فرار می‌کنند و به جک می‌چسبند. یادتان باشد آن‌ها ژنتیک یکسانی داشته‌اند. پس وراثت فقط روی بعضی چیزها تأثیر می‌گذارد. آیا ما کاری کرده‌ایم که باعث شده آنا بی‌خیال و جک نگران باشد؟ معلوم است که نه! این بخشی از شخصیت‌شان است و باعث می‌شود منحصربه‌فرد، عجیب و شگفت‌انگیز باشند. نگاه من در جایگاه یک پدر، وقتی با والدین بچه‌های مضطرب حرف می‌زنم، بیش‌تر کمکم می‌کند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱۰)
منصوره مصطفی زاده
۱۳۹۹/۰۴/۱۹

می‌خواین کتابی بخونین که از نگرانی درتون بیاره؟ از این کتاب دست نکش! بهترین کتاب برای راهنمایی کسانی که نگرانند. یوهووووووو! 🎉🎉🎉🎈🎈🎈🎉🎉🎉🎈🎈🎈🎉🎉🎉🎈🎈🎈🎉🎉🎉🎈🎈🎈🎉🎉🎉🎈🎈🎈🎉🎉🎉 🥇🥈🥉🥇🥈🥉🥇🥈🥉🥇🥈🥉🥇🥈🥉🥇🥈🥉🥇🥈🥉🥇🥈🥉🥇🥈🥉🥇🥈🥉🥇🥈🥉 🌼🌻🌺🌹🏵🌸🥀🌼🌻🌺🌹🏵🌸🥀🌼🌻🌺🌹🏵🌸🥀🌼🌻🌺🌹🏵🌸🥀🌼🌻🌺🌹🏵

Nafas
۱۳۹۹/۰۴/۲۷

🔔 به ساده ترین شکل یاد بگیریم اضطراب و نگرانی را از خودمان دور کنیم😄 فوق العاده.

کاربر ۲۳۱۶۴۸۵
۱۳۹۹/۱۰/۲۱

عالی بود دختر من از وقتی این کتاب رو میخونه دیگه نگران نیست

💕Adrien💕
۱۳۹۹/۱۰/۳۰

👌👌🎈😄😊😇😇😍☺💫 (یعنی حرف نداشت)

کاربر ۱۹۲۷۶۴۴
۱۳۹۹/۱۰/۲۲

عالی

آیناز ر
۱۳۹۹/۱۱/۱۷

خیلی سریع خوندم در کل مطلب زیادی نداشت بیشتر تست و جدول بود بعضی از فصل هاش هم کمتر از ده صفحه بود در حد دو صفحه کتاب خوبی نیست برای بچه هاست بیشتر راه‌های نگران کننده بهم داد تا راههایی ازشون :)) دوست نداشتم

- بیشتر
محمد حسین
۱۳۹۹/۰۱/۱۷

توصیه می کنم این کتاب را بخوانید. بسیار عالی است

ایلیا رادمان
۱۳۹۹/۰۲/۱۲

بهترین کتاب بری رفع نگرانی برای بچه ها

آسو:))) سهمیه
۱۴۰۰/۰۵/۰۱

کاربردی، کامل، کوتاه، روان (((((:

f.behnam
۱۳۹۹/۰۶/۱۸

برای نوجوان هایی که زیاد نگران میشن تمریناتش مفیده

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۴۹)
دانش‌آموز خلاقی داشتم که عادت داشت نگرانی را از روی شانه‌اش بردارد و توی هوا فوت کند، بعد آن را با راکت تنیس پرتاب کند به دوردست‌ها!
کاربر ۲۳۱۶۴۸۵
چی مضطربم می‌کند؟ این سؤال خیلی مهم است. چه چیزی باعث می‌شود نگران و مضطرب شوید؟ پدر و مادر؟ برادر و خواهر؟ معلم؟ دوستان؟ حیوان خانگی؟ روزهای بارانی؟ به هم ریختن موها؟ قیمت بازی‌های کامپیوتری؟ جواب همهٔ این سؤال‌ها یک چیز است: «‌» هرطور می‌خواهید فکر کنید. هیچ‌یک از این گزینه‌ها نمی‌توانند مجبورتان کنند که اضطراب داشته باشید. فقط و فقط خودتان احساس‌هایتان را کنترل می‌کنید. پس جواب سؤال بالا چهار حرف است. چه چیزی مضطربت می‌کند؟
کاربر ۲۳۱۶۴۸۵
اضطراب یک احساس است، ولی یک فکر آن را ایجاد کرده است.
کاربر ۲۳۱۶۴۸۵
یک کش لاستیکی دور مچ دست‌تان ببندید و هر وقت سروکلهٔ نگرانی‌ها پیدا شد، کمی کش را بکشید و رها کنید تا به مچ‌تان ضربه بزند.
کاربر ۲۳۱۶۴۸۵
وانمود کنید نگرانی‌ها را از روی شانه برمی‌دارید و توی جیب‌تان می‌گذارید
کاربر ۲۳۱۶۴۸۵
وقتی ده دقیقهٔ نگرانی‌ها شروع شد، آن‌ها را از جیب‌تان بیرون بیاورید و با پدر و مادر درباره‌شان صحبت کنید.
کاربر ۲۳۱۶۴۸۵
نگرانی کمتر، آسایش بیشتر یکی از مشکلات نگرانی این است که وقت آدم را تلف می‌کند. در روز ساعت‌ها به نگرانی‌هایتان فکر می‌کنید و به هیچ‌جا نمی‌رسید. همان‌طور که قبلاً گفتیم، نگرانی دربارهٔ یک اتفاق، جلوِ وقوع آن را نمی‌گیرد! اگر می‌گرفت، نگران شدن فایده‌ای داشت، ولی اضطراب هیچ تأثیری روی چیزی که اتفاق می‌افتد ندارد. بنابراین، نگرانی = وقت تلف کردن! یکی از هدف‌های ما این است که زمان کم‌تری را صرف نگرانی کنیم.
کاربر ۲۳۱۶۴۸۵
حال شما تغییر نمی‌کند مگر این‌که فکرها و رفتارهایتان را عوض کنید. دوستان، پدر و مادر، معلم‌ها و حیوانات نمی‌توانند کاری کنند که احساس بهتری داشته باشید. این کتاب هم نمی‌تواند در زندگی‌تان جادو کند، اما کمک‌تان می‌کند مهارت‌هایی را یاد بگیرید که اوضاع را عوض کند. برای این‌که احساس بهتری داشته باشید، باید کارهایی را که بهتان پیشنهاد می‌شود انجام بدهید. من سال‌ها با دانش‌آموزان کار کرده‌ام و آن‌ها روش‌هایم را دوست داشته‌اند. می‌توانید یاد بگیرید خوشحال‌تر باشید، اما کار آسانی نیست. اگر روی مطالب این کتاب خوب کار کنید، موفق می‌شوید، وگرنه چیزی تغییر نمی‌کند. انتخاب با شماست. هنوز هم می‌توانید تحمل اضطراب و نگرانی را انتخاب کنید. یاد گرفتن کنترل اضطراب مثل هر مهارت دیگری به تمرین نیاز دارد، اما نتیجهٔ کار به زحمتش می‌ارزد. بخش اول کتاب مطالب مهمی دربارهٔ اضطراب و نگرانی است و بخش دوم چیزهایی است که باید یاد بگیرید.
کاربر ۲۳۱۶۴۸۵
نگرانی فقط وقت‌تان را تلف نمی‌کند، معمولاً نمی‌تواند جلوِ اتفاق‌های بد را هم بگیرد! مثلاً جک همیشه می‌ترسید توی بازی توپ بیسبال بخورد توی سرش. به نظرتان این ترس جلوِ توپ‌ها را می‌گرفت و از سر جک محافظت می‌کرد. نه! یک روز بالاخره یک توپ بیسبال مستقیم خورد توی سر جک و او گفت: «خیلی هم بد نبود. کمی درد گرفت، ولی فقط یک دقیقه.» نگرانی‌هایش کمکی نمی‌کرد، برعکس باعث می‌شد تمرکزش روی بازی کم‌تر شود. جک از این‌که توفان بیاید هم نگران بود، اما آیا نگرانیش آب‌وهوا را عوض می‌کرد؟ مطمئناً نه! ۴. ایجاد مشکل در دوستی‌ها اضطراب برای دوستی‌هایمان هم دردسر درست می‌کند. بیش‌تر آدم‌های نگران مجبورند زندگی‌شان را به‌دلیل نگرانی‌هایشان تغییر دهند. مثلاً ممکن است به‌دلیل این‌که دوست‌تان سگ دارد یا از ترس این‌که در راه توفان بیاید، به خانه‌اش نروید. به احتمال زیاد هم دعوتش را رد می‌کنید و بهانه می‌تراشید: «نمی‌توانم بیایم، سرم خیلی شلوغ است.» ممکن است دوست‌تان فکر کند از او خوش‌تان نمی‌آید یا دل‌تان نمی‌خواهد با هم معاشرت کنید. خیلی ناراحت‌کننده است، چون دوستی‌ها بهترین بخش زندگی‌مان هستند.
کاربر ۲۳۱۶۴۸۵
حالا یک کاغذ سفید بردارید و اضطراب‌تان را نقاشی کنید. لازم نیست زیباترین نقاش جهان باشید. کافی است به اضطراب‌تان فکر کنید و آن را روی کاغذ بیاورید.
کاربر ۲۳۱۶۴۸۵

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۷۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۲/۰۶
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۳۹-۱۳-۶
تعداد صفحات۷۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۸,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۲/۰۶
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۳۹-۱۳-۶