با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
شاخه‌‌های عزیز انار بن

دانلود و خرید کتاب شاخه‌‌های عزیز انار بن

۴٫۰ از ۲ نظر
۴٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب شاخه‌‌های عزیز انار بن  نوشته  میثم خیرخواه  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب شاخه‌‌های عزیز انار بن

مجموعه داستان کوتاه «شاخه‌های عزیز انار بن»، روایت دلنشینی از فراز و فرود زندگی روزمره است. نویسنده با روایت ساده اما لذت‌بخش صحنه‌های هر داستان، به هم‌ذات‌پنداری و بودن در آن فضا دامن می‌زند. یعنی اگر داستان را همانند یک جاده فرض کنیم، خواننده در هنگام خواندن کتاب می‌تواند حال و هوای محیط را کاملا احساس کند و جاده را با تمام جزییاتش تماشا کند. دیگر ویژگی اثر این است که به خوبی می‌توان با شخصیت‌های آن همراهی کرد؛ با غم‌هایشان، غصه خورد و با خنده‌هایشان، خندید و دغدغه‌هایشان دل‌مشغولی ما می‌شود. برای مثال وقتی شاخه‌های انار بن مورد علاقه عزیز با دست‌های پدربزرگ سوزانده می‌شود می‌توان عمق غم پدربزرگ را فهمید و همراه با او غصه خورد. «هم‌سایه» انتخاب خوبی برای نقطه‌ آغاز مجموعه‌ داستان «شاخه‌های عزیز انار بن» است. لحن گیرای داستان، در قالب گفتارهای پراکنده‌ مردی حین مصرف بنگ، آن قدر جذاب هست که خواننده را مجاب کند تا پایان همین داستان و شاید تا پایان مجموعه‌ داستان‌ها به خواندن ادامه دهد. کسی از زندان بازگشته و حالا کنار آشنای هم‌محله‌ایش نشسته و دارند دود می‌کنند و می‌گویند:«…همان بهتر که نبودی. به ارواح آقام بعضی وقت‌ها با خودم می‌گویم توی زندان آدم آزادتر است».

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
م.شميم
۱۳۹۴/۱۱/۰۱

درباره مجموعه : عکسهای خواندنی - روزنامه فرهیختگان ( لینک زیر ) http://www.farheekhtegan.ir/newspaper/PagePDF/14961 در زندان جهان - وبسایت انسانشناسی و فرهنگ (لینک زیر) http://anthropology.ir/node/26657 مجموعه ای از نقدها و نظر ها ( در لینک زیر) http://ghe3.net/2013-04-10-05-40-43/3-2013-04-10-05-35-36/47-1393-10-24-08-02-44.html

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۳۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۶,۵۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۱۰/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۸۰-۹۱۰-۲
تعداد صفحات۱۳۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۶,۵۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۱۰/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۸۰-۹۱۰-۲