با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
همسایه‌ی میلیونر

دانلود و خرید کتاب همسایه‌ی میلیونر

رازهایی در مورد ثروتمندان که شما را شگفت‌زده می‌کنند

۱٫۰ از ۱ نظر
۱٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب همسایه‌ی میلیونر  نوشته  توماس جی.استنلی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
در حال حاضر این کتاب از طاقچه قابل دریافت نیست

معرفی کتاب همسایه‌ی میلیونر

کتابچه همسایه میلیونر چکیده‌ای از مطالب کتاب توماس جِی. اِستَنلی و ویلیام دی. دانکُو است. در این کتاب، رازهایی در مورد ثروتمندان فاش می‌شوند که شما را شگفت‌زده می‌کنند.

درباره کتاب همسایه میلیونر

ثروتمند شدن نیازمند نظم، ازخودگذشتگی و کارِ سخت است .بیشتر کسانی که میلیونر نیستند تصور می‌کنند میلیونر بودن یعنی پول داشتن به اندازه‌ای که هرگز نگران هزینه‌های زندگی، نباشید. ولی بیشتر میلیونرها برای هزینه‌های زندگی به دقت برنامه‌ریزی می‌کنند و خیلی کمتر از میزان درآمدشان خرج می‌کنند. بیشتر ثروتمندان برای پول ارزش قائل‌اند، زندگی پر زرق و برقی ندارند.

اساس هر برنامه‌ای برای ثروتمند شدن محافظت از پول است. یعنی تمرکز بر روی بودجه و برنامه‌ریزی برای اطمینان یافتن از اینکه همه‌ی خانواده به طور مداوم کمتر از درآمدشان خرج می‌کنند.

رسیدن به درآمد بیشتر، راحت‌تر از ثروت‌اندوزی است. بیشتر مردم بر روی رسیدن به درآمد بالا تمرکز می‌کنند. میلیونرهای واقعی هم اینکار را انجام می‌دهند، اما آن‌ها از تمام ارزش درآمدشان استفاده می‌‌کنند؛ به این ترتیب که کمترین میزان ممکن را برای هزینه‌های زندگی‌شان کنار می‌گذارند و باقی مانده‌ی پول را سرمایه‌گذاری می‌کنند. آن‌ها به جای مصرف‌محور بودن، ثروت‌محور می‌شوند.

اگر هدف‌تان رسیدن به امنیت مالی است، به احتمال زیاد به آن دست پیدا خواهید کرد، اما اگر انگیزه‌تان پول درآوردن برای داشتن زندگی خوب است، هرگز به آن نخواهید رسید. پول هرگز نباید ارزش‌های کسی را تغییر دهد. پول درآودن تنها کارنامه است. روشی برای سنجیدن عملکرد شما.

خواندن کتابچه همسایه میلیونر را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

اگر به کتاب‌های حوزه موفقیت در کسب‌وکار علاقه دارید و وقت کافی برای خواندن کتاب کامل همسایه میلیونر را ندارید، خواندن کتابچه آن را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است