با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
آدمکش حرفه‌ای (کتاب سوم)

دانلود و خرید کتاب آدمکش حرفه‌ای (کتاب سوم)

دستیار آدمکش

۵٫۰ از ۶ نظر
۵٫۰ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب آدمکش حرفه‌ای (کتاب سوم)  نوشته  یوو وو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب آدمکش حرفه‌ای (کتاب سوم)

کتاب دستیار آدمکش؛ جلد سوم یکی از مجموعه کتاب‌های آدمکش حرفه‌ای است. این کتاب نوشته یوو وو با ترجمه آرمان دیانت مهر منتشر شده است. این کتاب رمانی هیجانی و دنباله‌دار است.

درباره کتاب دستیار آدمکش؛ جلد سوم

کتاب آدمکش حرفه‌ای جلد سوم رمانی تخیلی برای نوجوانان به قلم یو وو است که داستان قاتلی تحت تعقیب را روایت می‌کند و ادامه داستان لیولا و کایسر را به تصویر می‌کشد. این یک کتاب از مجموعه ۱۳ جلدی نویسنده‌ای چینی است. داستان آدمکشی که تصمیم می‌گیرد زندگی عادی داشته باشد اما می‌فهمد نمی‌تواند عادی زندگی کند. کتاب قبلی در این نقطه تمام می‌شود:

«وقتی لیولا بیدار شد، متوجه شد که در هوا آویزان شده است. با لایه ضخیمی از زنجیرهای فولادی او را قفل کرده بودند. علاوه بر زنجیرها، در یک قفس فولادی هم انداخته بودند. با وجود اینکه لیولا خیلی ضعیف شده بود. اما هنوز هم می‌توانست انرژی غیرعادی را که در اطراف قفس در جریان بود، احساس کند.

لمس کردن آن قطعاً غیرممکن بود. بدون اینکه نیازی به بررسی کردن شرایط باشد، لیولا می‌دانست که در وضعیت بسیار بدی قرار دارد. درد شدیدی در بدنش احساس می‌کرد.»

خواندن کتاب دستیار آدمکش؛ جلد سوم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب برای نوجوانانی که تازه کتاب‌خوان شده است بسیار مناسب است. نثر جذاب و حوادث داستان او را به خواندن علاقه‌مند می‌کند.

بخش هایی از کتاب دستیار آدمکش؛ جلد سوم

«باید براتون توضیح بدم. نیرویی هست که اجازه می‌ده اژدهاها همدیگه رو احساس کنن. به همین دلیل، شوالیه‌های اژدهاسوار می‌تونن همدیگه رو احساس کنن، گرچه به‌اندازه ارتباط بین اژدهاها قوی نیست. پس من می‌تونم احساس کنم که نقاب‌نقره‌ای کجاست. اگه اژدهاش رو هم با خودش برده باشه که چه بهتر.» دیلایت این را در حالی گفت که به یک مزرعه در آن حوالی می‌رفت. او یک دایره جادویی در هوا کشید که برقی زد و در آسمان گسترش پیدا کرد. سپس با تابش شعله‌ای، یک اژدهای آتشین غرش‌کنان از دایره جادویی بیرون آمد.

کایسر و بقیه با خودشان فکر کردند: «خودمون اینو می‌دونستیم وگرنه چرا باید بیایم دنبال تو؟»

دیلایت دوست مورد اعتمادش را به‌آرامی نوازش کرد و گفت: «شعله، شوالیه‌ای که باهاش دوئل کردیم در خطر افتاده. ازت می‌خوام ببینی کجاست، اشکالی نداره؟»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۴)
MOBINA
۱۳۹۹/۰۱/۱۹

این کتاب واقعا منو جذب کرد به طوری که نمیتونستم یک لحظه چشم ازش بردارم 👌👌👌

☆♡استلا♡☆
۱۳۹۹/۰۶/۱۴

خوب نیست بلکه عالیه عالی هم برای توصیفش کمه

Arminabdoli
۱۳۹۹/۰۷/۰۹

عالی من خیلی فانتزی خوندم ولی این حرف ندار یک مجموعه ۱۳ جلدی عالی

☆rose☆
۱۳۹۸/۱۰/۱۹

😄😄

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۳۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۰/۰۷
تعداد صفحات۱۳۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۰/۰۷