به دنبال چه‌گوآرا
۴٫۰از ۳ نظر

دانلود کتاب به دنبال چه‌گوآرا

پنج نویسنده، پنج جایزه، پنج داستان ۲

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
۴٫۰از ۳ نظر
۴٫۰از ۳ نظر
۴٫۰از ۳ نظر
دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب به دنبال چه‌گوآرا

کتاب به دنبال چه‌گوآرا نوشته بن فانتین ترجمه آذین فراهانی که درمجموعه سنگ‌ریزه انتشارات سنگ منتشر شده است داستان کوتاهی از بن فانتین است که در جایزه ادبی همینگوی برنده شده است.

درباره کتاب به دنبال چه‌گوآرا

«ارنست میلر همینگوی» روزنامه‌نگار و نویسندهٔ آمریکایی و برنده جایزه نوبل ادبیات، یکی از محبوب‌ترین و مشهورترین نویسندگان جهان است. همینگوی گذشته از شیوه جدیدی که در داستان‌نویسی بنیان گذاشت، سبک ویژه‌ای از زندگی را نیز به صورت عملی به نمایش گذاشت. سبکی که تا پیش از او، چندان با روحیات و منش نویسندگان، هماهنگ به نظر نمی‌رسید و باعث شد زندگی او نیز به یک داستان پرفرازونشیب تبدیل شود. جایزه‌ی ادبی قلم همینگوی، از سال ۱۹۷۶ تحت نظارت بنیاد همینگوی برگزار می‌شود و هر سال به یک رمان یا مجموعه داستان کوتاه از نویسنده‌ای آمریکایی که تا به حال کتاب مستقلی چاپ نکرده، تعلق می‌گیرد. هیأت داوران این جایزه، از سه نویسندهٔ صاحب‌نام تشکیل شده است که برنده جایزه بیست و پنج هزار دلاری را انتخاب می‌کنند. کتاب به دنبال چه‌گوآرا یکی از برگزیدگان این مسابقه است.

خواندن کتاب به دنبال چه‌گوآرا را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب برای کسانی که داستان‌نویسی آمریکایی را دنبال می‌کنند جذاب است زیرا شامل به‌روزترین و بهترین داستان‌های چاپ شده از نویسندگان نسل جدید آمریکا است.

درباره بن فانتین نویسنده کتاب به دنبال چه‌گوآرا

«بن فونتین» ۱۹۵۸ در ایالت کارولینای شمالی آمریکا به دنیا آمده است. او در شهر خودش، نه فقط به خاطر نویسندگی‌‌ که به خاطر فعالیت در بنیاد خیریه‌ی ورداسپیس که نهادی برای رویدادهای موسیقی و مطالعاتی است، شناخته می‌‌شود. لیسل شرینگر یکی از نویسندگان مطرح نشریه‌ی نیویورک تایمز درباره‌‌‌‌ی فونتین می‌نویسد: «بیش‌تر داستان‌هایش در کشورهای خارجی روایت می‌شوند، با این حال او با نگاه منحصر‌‌به‌‌فردش مخاطبانش را با فرهنگ آمریکا نیز آشنا می‌کند.»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
pockethead
۱۳۹۹/۰۶/۱۴

داستان پیرامون چه گوارا و البته در واقع پیرامون و از دید اطرافیان چه. حضور چه رو می تونید در تمام اثر ببینید اما چیزی که متن رو جالب و غیرکلیشه ای کرده نگاه بیطرفانه نویسنده به چه گواراست و

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲,۰۰۰ تومان
نوع فایلePUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۰/۰۳
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۵۸۲-۷۷-۰
تعداد صفحات۴۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲,۰۰۰تومان
نوع فایلePUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۰/۰۳
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۵۸۲-۷۷-۰