با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
گاو بنفش

دانلود و خرید کتاب گاو بنفش

۳٫۹ از ۷ نظر
۳٫۹ از ۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب گاو بنفش  نوشته  ناصر گشتایی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب گاو بنفش

کتاب گاو بنفش اثر ست گودین کتابی درباره نوآوری تبلیغاتی در بازاریابی است که تبلیغات نوین در بازاریابی را به زبانی ساده توضیح می‌دهد.

درباره کتاب گاو بنفش

ست گودین رهبر بازاریابی در کتاب گاو بنفش برای همه دست‌اندرکاران ایجاد، طراحی یا فروش فکر کردن راجع به شیوه‌های نوین بازاریابی را ضروری می‌شمارد. او با ده‌ها مثال برای درک بحث و آموزش دادن موارد ضروری و مهم بازاریابی به وسیله شیوه‌های نوین تبلیغات شما و تجارتتان را تشویق می‌کندتا با شجاعت به سراغ تبلیغات نوین بروید و بی‌همتا باشید درست مثل گاوی که به جای رنگ معمول، بنفش‌رنگ است.

خواندن کتاب گاو بنفش را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

تمام فعالان در حوزه بازاریابی و تبلیغات را به خواندن این کتاب دعوت می‌کنیم.

درباره ست گودین

ست گودین سخنرانی حرفه‌ای، نویسنده و متخصص تغییرات است. او نویسنده چهار کتاب پرفروش در سطح جهانی است که همه آن‌ها را می‌توانید در سایت www.sethgodin.com بیابید. دیگر عناوین کتاب‌های او عبارت‌اند از بازاریابی با اجازه، پخش ایده‌های ویروسی، کلاه منگوله‌ای بزرگ قرمز و نجات‌یافتن کافی نیست.

ست مرتب کارگاه‌های گاو بنفش را در بیرون از نیویورک برگزار می‌کند و شما می‌توانید اطلاعات چگونگی شرکت در این کارگاه‌ها (یا نحوه برگزاری آن در دفتر کارتان) را در سایت او بیابید.

جملاتی از کتاب گاو بنفش

چرا پرنده‌ها به یک آرایش پرواز می‌کنند؟ چون پرنده‌هایی که از رهبر پیروی می‌کنند پرواز آسان‌تری دارند. رهبر مقاومت هوا را می‌شکند و بقیهٔ پرنده‌ها می‌توانند خیلی چابک‌تر پرواز کنند. غازهای کانادایی بدون آرایش مثلثی هرگز انرژی به پایان رساندن مهاجرت‌های طولانی خود را نخواهند داشت.

بسیاری از افراد ریسک گریز حوزهٔ کسب‌وکار معتقدند که می‌توانند از راهبرد مشابهی پیروی کنند. آن‌ها فکر می‌کنند که می‌توانند صبر کنند تا یک رهبر ایدهٔ بزرگ بدهد و بعد آن‌ها از روی آن کپی کنند و از شکسته شدن مقاومت هوا توسط رهبر لذت ببرند.

اگر به‌دقت به دستهٔ پرنده‌ها نگاه کنید متوجه می‌شوید که پرنده‌ها حقیقتاً به یک آرایش خاص پرواز نمی‌کنند. هر از چند دقیقه یکی از پرنده‌های عقبی از دسته جدا می‌شود و در جلوی دسته پرواز می‌کند و مسئولیت رهبری را بر عهده می‌گیرد و به‌این‌ترتیب رهبر قبلی فرصت پیدا می‌کند که به عقب دسته برود و استراحت کند.

مشکل افرادی که از انجام یک کار جالب‌توجه امتناع می‌کنند این است که آن‌ها هرگز به فکر جایگاه رهبری نیستند. آن‌ها تصمیم می‌گیرند که برای یک شرکت بزرگ کار کنند، از عمد مثل یک مفت‌خور بی‌نام عمل می‌کنند و عقب می‌نشینند تا از ریسک و انتقاد در امان باشند. 

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۴)
aminam
۱۳۹۸/۱۰/۰۲

بنظرم این کتاب دائم میگه گاو بنفش برای شغلتون لازم دارین و مثالهای جسته گریخته از کمپانیهای امریکایی و تجربیات بازاریاببشون میگه اما خود گاو بنفش رو درست نمیتونه توضیح بده .بد نیست یبار بخونین اما منتظر دستورالعمل خاصی برای

- بیشتر
Mohammad hosein Sotoudemanesh
۱۳۹۹/۱۰/۲۱

به نظرم این کتاب برای استارتاپ ها و کسانی که میخواهند رشد سریعی داشته باشند کمک کننده است کتاب با بررسی روش رشد شرکت ها (اکثرا امریکایی) تکنیک گاو بنفش را به نمایش میگذارد. متن مترجم روان و صریح بود. فقط

- بیشتر
majid
۱۳۹۹/۰۷/۱۸

با اینکه این کتاب برای نویسنده شناخته شده ای هستش ولی برای شخص من کاربردی نبود و چیز خاصی برای من نداشت / البته شاید برای شخصی که توی بازار هستش و محصولی رو برای ارائه داره بتونه مفید باشه

- بیشتر
alim
۱۳۹۸/۱۲/۰۱

ست گادین خوبه

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱)
افتادن در دام تبلیغات درهم‌وبرهم، بستن پاپیون سبز و پر کردن تبلیغات با هرزگی کار آسانی است. شاید گاهی اوقات بی‌نزاکتی به‌طور اتفاقی مؤثر باشد، اما یک‌راهبرد محسوب نمی‌شود؛ درماندگی است.
مهدی ربیعی

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۶۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۹/۰۳
تعداد صفحات۱۶۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۹/۰۳