با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
قاطعیت

دانلود و خرید کتاب قاطعیت

۴٫۴ از ۸ نظر
۴٫۴ از ۸ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب قاطعیت  نوشته  ماکس اگرت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب قاطعیت

قاطعیت اثر مکس ام. ایگرت، مهارت‌هایی را در اختیار شما می‌گذارد که برای یک عمر زندگی به آنها نیاز دارید. 

 قاطعیت یعنی لذت بردن از حقوق خود با وقار و بزرگواری، بیان حس خود با صداقت، درخواست آنچه می‌خواهیم، به صورت مستقیم بیان نظر خود با احترام به دیگران و اعتماد به نفس داشتن و روراست بودن در ارتباط.

 قاطعیت باعث افزایش محبوبیت می‌شود چون با این صفت آزادی‌های شما افزایش می‌یابند، اعتماد به نفس شما روز به روز تقویت می‌شود، روان شما سالم‌تر می‌شود و دیگر چیزهایی مثل سلسله مراتب و مقام در رفتار شما چندان موثر نیست. پس شما فرد دوست‌داشتنی‌تری خواهید بود.

مکس ام. ایگرت در کتابش شما را با قاطعیت و رفتار قاطع آشنا می‌کند و روش‌های قاطع بودن در روابط اجتماعی و کاری را با تمرین‌هایی به شما می‌آموزد.

 خواندن کتاب قاطعیت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 علاقه‌مندان به کتاب‌های موفقیت و انگیزشی به خصوص کسانی که فکر می‌کنند در کارهای خود به قاطعیت بیشتری نیاز دارند.نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
بوکورم
۱۳۹۹/۰۲/۲۱

ترجمه بسیار بد

Rose
۱۳۹۹/۱۰/۲۵

عالی

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۴)
شما در یک مهمانی به دوستی لبخند می‌زنید و او آن را نادیده می‌گیرد. فوراً این فکر به ذهن شما خطور می‌کند که او شما را دوست ندارد و یا شما او را آزرده‌اید. این به این دلیل است که شما می‌توانید فکر او را بخوانید و تنها با نگاه کردن به آنها بگویید که آنها دقیقاً به چه فکر می‌کنند. واقعیت این است که ممکن است آن فرد نزدیک‌بین باشد یا فکرش مشغول چیزی باشد
استادی
شخصیت پرخاشگر همیشه نیاز خود را به نیازهای دیگران ترجیح می‌دهد. شخصیت غیرقاطع همیشه نیازهای دیگران را به نیازهای خود ترجیح می‌دهد. فرد قاطع حالت وسط دارد یعنی بنا به موقعیت تصمیم می‌گیرد. یعنی وقتی لازم باشد فرد می‌تواند تصمیم بگیرد که نیازهای دیگران را به نیازهای خود اولویت دهد و یا برعکس.
استادی
یک فرد غیر قاطع (منفعل): ۱- بیزار است از اینکه عقاید و بخصوص احساسات خود را بیان کند. ۲- اغلب احساس می‌کند که دیگران از او استفاده می‌کنند. ۳- وقتی دیگران ابراز وجود می‌کنند ساکت می‌ماند. ۴- زمانی‌که سرویس‌ها یا محصولات استاندارد نیستند از شکایت‌کردن پرهیز می‌نماید. ۵- پاسخ منفی دادن به درخواست‌های دیگران برای او بسیار دشوار است. ۶- به نظرات و تمایلات اکثریت تن می‌دهد حتی اگر که مخالف خواسته‌های شخصی او باشند. ۷- بارها و بارها به خاطر هماهنگ بودن با دیگران سازش می‌کند. ۸- از اینکه برای چیزی‌که می‌خواهد مزاحم دیگران شود با اکراه عمل می‌کند. ۹- در مقابل رفتار پرخاشگرانه تسلیم می‌شود. ۱۰- ترجیح می‌دهد که نظرات خودش را برای خودش نگه دارد.
استادی
بیشتر ما در زمان کودکی آموختیم که اگر چیزی را از دیگران درخواست کنیم به نوعی گستاخی کرده‌ایم. مثل این است که توقع داشته باشیم دیگران یک توپ کریستالی داشته باشند و به این وسیله از خواسته‌های ما مطلع شوند.
Meloy G

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۰۴ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۱۱/۰۸
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۸۹-۲۲۵-۶
تعداد صفحات۱۰۴صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۱۱/۰۸
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۸۹-۲۲۵-۶