با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
۱۲۲ شگرد طلایی سرمایه‌گذاری از بازی گردش مالی

دانلود و خرید کتاب ۱۲۲ شگرد طلایی سرمایه‌گذاری از بازی گردش مالی

۳٫۰ از ۱ نظر
۳٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ۱۲۲ شگرد طلایی سرمایه‌گذاری از بازی گردش مالی  نوشته  ابوالفضل  طاهریان ریزی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب ۱۲۲ شگرد طلایی سرمایه‌گذاری از بازی گردش مالی

کتاب ۱۲۲ شگرد طلایی سرمایه‌گذاری از بازی گردش مالی نوشته ابوالفضل طاهریان‌ریزی است. این کتاب درباره مهارت کسب درآمد غیرفعال صحبت می کند. راهکاری که در شرایط اقتصادی ایران می تواند دغدغه‌های مالی افراد را کمتر کند.

درباره کتاب ۱۲۲ شگرد طلایی سرمایه‌گذاری از بازی گردش مالی

این کتاب ۱۲۲ شگرد سرمایه‌گذاری که از بازی گردش مالی دریافت شده یا همان درآمد غیر فعال را، معرفی می‌کند. این بازی به شما امکان می‌دهد که سُکان کشتی زندگی خود را از لحاظ مالی به دیگران نسپارید.

بازی گردش مالی ابتکار ویژهٔ رابرت کیوساکی نویسندهٔ مشهور کتاب پدرپولدار پدربی‌پول و کارآفرین مشهور آمریکایی است. وی معتقد است که ثروت واقعی ثروتمندان، نه پول‌های آنها بلکه هوش مالی آنهاست. ز نظر رابرت کیوساکی هوش مالی حاصل کسب مهارت‌های مالی است. مهارت مالی نیز همانند دیگر مهارت‌ها نه با کتاب خواندن و دانشگاه رفتن بلکه با مشارکت عملی در انواع سرمایه‌گذاری به دست می‌آید. به عبارتی همانطور که شما برای یادگیری مهارت دوچرخه‌سواری باید سوار دوچرخه شده و با زمین خوردن‌های مکرر آن را یاد بگیرید، هوش مالی هم با درگیر شدن مستقیم در شکل‌های مختلف سرمایه‌گذاری به دست می‌آید.

رابرت کیوساکی برای اینکه شما هیچ بهانه‌ای برای کسب نکردن مهارت‌های مالی و بالا بردن هوش مالی خود نداشته باشید با بررسی و کمک گرفتن از توصیه‌های پدرپولدار اقدام به ساخت یک پکیج فوق‌العاده با نام بازی گردش مالی (CashFlow ۱۰۱) کرد. این بستهٔ فوق‌العاده با شبیه‌سازی کردن دنیای واقعی سرمایه‌گذاری مهارت‌های بی‌نظیر و پیچیده‌ای را به ساده‌ترین شکل ممکن به شما آموزش می‌دهد. نویسنده کتاب حاضر، ابوالفضل طاهریان به عنوان نماینده انحصاری رابرت کیوساکی با آزمون و خطا و برگزاری دوره‌های مختلف مهارت‌ها و شگردهای کاربردی زیادی را از این بازی فرا گرفته‌ است و ۱۲۲ شگرد طلایی سرمایه‌گذاری، برداشت‌های شخصی او از بستهٔ آموزشی کیوساکی است.

خواندن کتاب ۱۲۲ شگرد طلایی سرمایه‌گذاری از بازی گردش مالی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان به موضوعات حوزه موفقیت در کسب‌وکار و سرمایه‌گذاران و مدیران

جملاتی از کتاب ۱۲۲ شگرد طلایی سرمایه‌گذاری از بازی گردش مالی

شگرد ۴۲: پول درمان فقر نیست

همانطور که ثروت واقعی ثروتمندان پول نیست باید بدانید که پول نه تنها مشکل فقرا را حل نمی‌کند، بلکه سرابی از ثروت است که فقرا را فقیرتر می‌کند.

در بازی گردش مالی یاد گرفته‌ایم که باید باورهای خود را نسبت به فقر و پول تغییر دهیم. اگر می‌خواهید به فقرا کمک کنیم بهترین کار بالا بردن اطلاعات و تغییر باورهای مالی آنهاست. فراموش نکنید که سعی در این تغییر کمک بزرگی به آنها و تأثیر زیادی در بالا رفتن هوش مالی شما می‌کند.

آموزش نهالی است که تا صدها سال خانواده و افراد اجتماع از آن بهره می‌برند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۴)
پولدار بودن به ما فرصت می‌دهد آزادانه فکر کنیم
alireza mohamadi
تجربیات طلایی حاصل شکست‌های مکرر است
alireza mohamadi
هر سرمایه‌گذاری دو جنبه دارد. یا شما در آن موفق می‌شوید و یا از آن ناب‌ترین درس‌ها را فردا می‌گیرید.
alireza mohamadi
بسیاری از مردم در مواجهه با شکست‌ها به دنبال جلب حمایت معنوی دیگران هستند در حالیکه آنها می‌توانند بهترین و طلایی‌ترین تجربیات را از شکست‌ها کسب کنند.
alireza mohamadi

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۲۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۹/۰۷
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۵۶۲۰-۷-۹
تعداد صفحات۱۲۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۹/۰۷
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۵۶۲۰-۷-۹