با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب بهترین کلیدهای تغذیه برای کودک و نوجوان اثر کارولین مور

دانلود و خرید کتاب بهترین کلیدهای تغذیه برای کودک و نوجوان

کلیدهای تربیت کودکان و نوجوانان

۱٫۰ از ۱ نظر
۱٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب بهترین کلیدهای تغذیه برای کودک و نوجوان  نوشته  کارولین مور  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب بهترین کلیدهای تغذیه برای کودک و نوجوان

دکتر کارولین ای.مور، دکتر روبرت شولمن و می‌می کر، برنامه‌های غذایی خوب، نیازهای غذایی مخصوص کودکان و نوجوانان، جدول‌های تغذیه و سایر موارد مرتبط با تغذیه فرزندان شما را در کتابی با عنوان بهترین کلیدهای تغذیه برای کودک و نوجوان به نگارش درآورده‌اند.

دکتر جواد میدانی این کتاب را به فارسی ترجمه کرده است.


درباره کتاب بهترین کلیدهای تغذیه برای کودک و نوجوان

کودکان از عادت‌های غذایی خانواده‌شان، نحوه غذا خوردن را می‌آموزند و ذائقه آن‌ها شکل می‌گیرد. بنابراین باید تاکید کرد که پدرها و مادرها تاثیر بسزایی در شکل‌گیری تغذیه سالم یا عادت‌های ناسالم غذایی در فرزندان خود دارند. به همین علت است که دانش والدین درخصوص تغذیه، کمک بسزایی در تغذیه سالم و متعادل کودکان دارد. دکتر کارولین ای.مور، دکتر روبرت شولمن و می‌می کر در کتاب بهترین کلیدهای تغذیه برای کودک و نوجوان، آموزش جامع و مفصلی درخصوص تغذیه فرزندانتان در اختیار شما قرار می‌دهند. با مطالعه این کتاب می‌آموزید برای تغذیه خانواده خود از رژیم غذایی سالم و متعادلی استفاده و از خوردن غذاهای بی‌ارزش پرهیز کنید. گفتنی است موضوعات کتاب فصل‌بندی شده و می‌توانید هر فصل را بدون رعایت ترتیب و بنا به اولویت خودتان انتخاب کنید و بخوانید.

خواندن کتاب بهترین کلیدهای تغذیه برای کودک و نوجوان را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

مطالعه کتاب بهترین کلیدهای تغذیه برای کودک و نوجوان را به همه والدین به خصوص آن‌ها که دغدغه تغذیه فرزندان خود را دارند، پیشنهاد می‌کنیم.

جملاتی از کتاب بهترین کلیدهای تغذیه برای کودک و نوجوان

طرز تغذیه، مواد خوراکی و زمان غذا خوردن مردم در هر جامعه، بستگی به وضع اقتصادی و آداب و رسوم جامعه دارد. امروز شیوه زندگی ماشینی، به ویژه در شهرهای بزرگ که پدر و مادر خانواده فعالیت اجتماعی و مسئولیت بیرون از خانه دارند، تغییراتی در نحوه تغذیه خانواده‌ها به وجود آورده است. در این خانواده‌ها، بیشتر روزها، صبحانه با عجله و به‌طور نیمه‌کاره و ناهار به‌طور مختصر یا دیرتر از موعد مقرر صرف می‌شود و شام شامل یک وعده غذایی مفصل و سنگین است. معمولا خوردن دسر یا تنقلات پس از صرف شام، و دربرابر تلویزیون، برنامه جاری و عادی بیشتر خانواده‌های شهری است. این نابسامانی در وضع تغذیه خانواده، کودکان را برای عادت کردن به یک برنامه غذایی سالم با دشواری روبرو می‌کند و والدین نیز به علت گرفتاری زیاد و کمبود وقت، برای تربیت فرزندان و آموزش تغذیه صحیح به آن‌ها دچار مشکل می‌شوند.

در چنین شرایطی برای بسیاری از پدران و مادران این پرسش پیش می‌آید که چگونه می‌توان یک برنامه غذایی متعادل و سالم تدارک دید و نیازهای غذایی فرزندان خود، یعنی پروتئین‌ها، چربی‌ها و روغن‌ها، کربوهیدرات‌ها، ویتامین‌ها و املاح مانند کلسین و آهن را مطابق جیره غذایی پیشنهادی تامین کرد؟

برای مطالعه‌ی جمله‌های بیشتری از کتاب بهترین کلیدهای تغذیه برای کودک و نوجوان، بخش نمونه کتاب را رایگان دانلود کنید.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۲۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۷,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۸/۱۴
شابک۹۷۸۹۶۴۹۰۰۷۴۲
تعداد صفحات۲۲۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۷,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۸/۱۴
شابک۹۷۸۹۶۴۹۰۰۷۴۲