با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
معجزه

دانلود و خرید کتاب معجزه

۲۶ روز سپاس‌گزاری برای آینده‌ای شگفت‌انگیز

۴٫۰ از ۱۱ نظر
۴٫۰ از ۱۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب معجزه  نوشته  راندا برن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب معجزه

کتاب معجزه یا ۲۶ روز سپاسگزاری برای آینده‌ای شگفت انگیز اثری از نویسنده کتاب معروف راز، راندا برن است. راندا برن با معرفی قانون جذب و تولید فیلم در این‌باره تغییر شگرفی را در مسیر موفقیت ایجاد کرد. البته قبل از او هم نویسنده‌های دیگری به وجود این قانون اشاره کرده بودند اما راندا به صورت دقیق و قدم به قدم این قانون را معرفی کرد.

درباره کتاب معجزه

راندا برن در میکروکتاب معجزه یک گام جلوتر برداشته و از اثر سپاسگزاری در یک برنامه ۲۶ روزه برای رسیدن به اهداف و خواسته‌ها سخن می‌گوید. این میکروکتاب تجربیات و راهنمایی‌های راندا برن در مورد معجزه سپاسگزاری است که توانسته زندگی او را دگرگون سازد. او در این میکروکتاب با ارائه ۲۶ درس به خوانندگان خود تلاش دارد تا آنها را به این باور برساند که سپاسگزاری، زندگی‌شان را دگرگون خواهد کرد.

خواندن کتاب معجزه را به چه کسانی پیشنهاد میکنیم؟

اگر به دنبال ایجاد تغییرات اساسی در نوع نگرش خود به زندگی هستید و مهم‌تر از همه به معجزه شکرگزاری اعتقاد دارید، این کتاب برای شماست.

درباره راندا برن

راندا برن، نویسنده معروف استرالیایی است که با نوشتن کتاب راز و تولید یک فیلم از آن توانست مخاطبان بسیاری را به خواندن آثارش دعوت کند و زندگی انسان‌های زیادی را نجات دهد و امید به زندگی را به آنها بازگرداند. او در سال ۲۰۰۴ پس از مرگ پدرش دچار افسرگی شدید شد و با تشویق دخترش شروع به مطالعه کتاب‌های روانشانسی قدیمی و تحقیق درباره تفکر مثبت و قوانین جذب کرد.

او زندگی خود را در راه اشاعه این فرهنگ وقف نموده و پس از کتاب پرفروش راز، دست به انتشار کتاب‌های کامل‌تری مثل معجزه، قهرمان، قدرت و.. کرده است که هر کدام به صورت تخصصی‌تر به مباحث قانون جذب می‌پردازند.

جملاتی از کتاب معجزه

هر موقعیت منفی که در زندگی ما وجود دارد به دلیل ناسپاسی است که ایجاد می‌شود. اگر برای هر یک از نعمت‌های زندگی‌مان از خداوند سپاسگزاری نکنیم؛ به شکلی ناخواسته آن نعمت را کم‌اهمیت و عادی می‌پنداریم. همین کم‌اهمیت و عادی پنداشتن نعمت‌ها، علت اصلی جذب کردن رویدادهای منفی به زندگی‌مان محسوب می‌شود و اتفاق افتادن معجزه‌ها را در زندگی‌مان متوقف می‌کنیم.

وقتی سپاسگزار هستید، منفی‌نگر بودن برای شما غیرممکن می‌شود. وقتی سپاسگزار هستید، عیب‌جویی کردن از دیگران و سرزنش آنها برایتان غیرممکن می‌شود. وقتی سپاسگزار هستید؛ غمگین بودن یا داشتن هر گونه احساس منفی برای شما غیرممکن می‌شود.

بهترین خبری که وجود دارد این است که با سپاسگزاری، می‌توانید هر موقعیت منفی را در مدت کوتاهی تغییر دهید. موقعیت‌های منفی با سپاسگزاری به شیوه‌ای معجزه‌آسا ناپدید خواهند شد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
کاربر ۲۶۲۵۴۱۵
۱۳۹۹/۱۰/۰۴

عالی

ROGER BUCHANAN
۱۴۰۰/۰۱/۲۰

NAT6HU4E8D5 کد تخفیف 50%

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۳)
هر فکری درباره فردی در سر داشته باشید یا هر سخنی درباره او بگویید، همان را به سوی خودتان جذب خواهید کرد.
سارا
سپاسگزاری همچون ریسمانی طلایی با خاصیت جذب کنندگی است که گویا به پول شما وصل است.
رهگذر آفتابسوخته
هر کس که شکرگزار باشد؛ نعمت‌هایی بیشتر به او هدیه خواهد شد و او از فراوانی بهره‌مند خواهد بود.
سارا

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۵۶ صفحه
نوع فایلEPUB
شابکundefined
تعداد صفحات۱۵۶صفحه
نوع فایلEPUB

تجربه بهتر در اپلیکیشن