با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
فروشگاه همه‌چیز؛ جف بِیزوس و عصر آمازون

دانلود و خرید کتاب فروشگاه همه‌چیز؛ جف بِیزوس و عصر آمازون

۲٫۸ از ۶ نظر
۲٫۸ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب فروشگاه همه‌چیز؛ جف بِیزوس و عصر آمازون  نوشته  برد استون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب فروشگاه همه‌چیز؛ جف بِیزوس و عصر آمازون

«فروشگاه همه‌چیز» داستان معتبر و کاملِ یکی از موفق‌ترین شرکت‌های جهان به نام آمازون، و بنیان‌گذارِ سخت‌کوش و باهوش آن، جِف بِیزوس است. فروشگاه آمازون کارش را با تحویل پُستی کتاب شروع کرد. اما جِف بِیزوس، بنیان‌گذارِ دوراندیشِ این شرکت، تنها به کتاب‌فروشی قانع نبود. او می‌خواست تا آمازون تبدیل به فروشگاه همه چیز شود که‌ انتخاب‌های نامحدود و راحتی وسوسه‌انگیز را با قیمت‌های فوق‌العاده پایین پیشنهاد می‌کرد. برای انجام این کار، او یک فرهنگ سازمانی از جاه‌طلبی بی‌وقفه ایجاد کرد و محرمانگی که هرگز تاکنون به آن خدشه‌ای وارد نشده است. بِرَد اِستون (نویسنده‌ی این کتاب) از دسترسی بی‌سابقه‌ به کارکنان فعلی و سابق آمازون و اعضای خانواده بِیزوس بهره برد و این کتاب را که کتاب سال کسب و کار فاینانشال تایمز شده است، درباره این شرکت و بنیان‌گذارش نوشت.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۴)
نیما
۱۳۹۸/۰۹/۰۱

ترجمه بسیار سردستی و خام است. لازم است کل متن مجددا ویرایش شود. به نظر می‌رسد مترجم نسخه دست نویس اولیه اش را مستقیما برای چاپ داده است. ایرادات معنایی، اصطلاحات من درآوردی نچسب و زمخت، غلط های مفهومی، نارسایی

- بیشتر
مازیار
۱۳۹۸/۰۳/۰۵

لطفا تخفیف بگذارید روش، بسیار کتاب مفیدی هست‌و پر از تجربه. تازه هم‌ منتشر شده...

🦉جغدی ک رفته شکاره کرم کتاب🦉
۱۳۹۸/۰۳/۱۳

بدک نبود

علی نوری
۱۳۹۹/۰۲/۲۹

اگر به دنبال کار آفرینی هستید و زندگی نامه افراد مورد الاقه تان در این زمینه را دنبال نمیکنید، هم اکنون شما یک بر شکست شده اید.

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۳)
زمانی که ضعیف هستی، شخص دیگری که قوی‌تر است می‌تواند همواره از راه برسد و آنچه را که داری از تو بگیرد.
علی نوری
زمانی که هشتاد ساله هستید و در لحظه‌ای تفکر در سکوت، شخصی‌ترین برداشت از داستان زندگی‌تان را تنها برای خودتان تعریف می‌کنید، این تعریف گویای خلاصه‌ترین و مهم‌ترین انتخاب‌هایی است که داشته‌اید. درنهایت ما همان انتخاب‌هایمان هستیم.
amirnjf
دوناهو در این جلسه، به این پیشگام حوزه تجارت الکترونیک ادای احترام کرد. او به بِیزوس گفت: «من هیچ‌وقت در معرکه بودن به‌پای شما نمی‌رسم. من شما را به خاطر آنچه انجام داده‌اید تحسین می‌کنم.» بِیزوس گفت که او آمازون و eBay را در نبردی نمی‌دید که پیروز میدان تمام غنائم را مال خود کند. بِیزوس گفت: «کار ما این است که سهم تجارت الکترونیک را توسعه دهیم و اگر موفق به انجام این کار شویم فرصتی به‌اندازهٔ پنج آمازون و پنج eBay وجود دارد. من هرگز هیچ صحبت منفی دربارهٔ eBay نکرده‌ام و هرگز نخواهم کرد. دوست ندارم کسی این رقابت را به چشم یک رقابت غیر برد-برد ببیند.»
کاربر ۲۷۶۳۳۹۲

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۱۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۹,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۲/۱۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۷۳۸-۹۴-۷
تعداد صفحات۴۱۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۹,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۲/۱۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۷۳۸-۹۴-۷