با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
افسانه‌های سرخ‌پوستان؛ قصه‌های چرا و چگونه‌ی سرخپوستان

دانلود و خرید کتاب افسانه‌های سرخ‌پوستان؛ قصه‌های چرا و چگونه‌ی سرخپوستان

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب افسانه‌های سرخ‌پوستان؛ قصه‌های چرا و چگونه‌ی سرخپوستان  نوشته  فرانک برد لیندرمن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب افسانه‌های سرخ‌پوستان؛ قصه‌های چرا و چگونه‌ی سرخپوستان

افسانه‌های سرخ‌پوستان از غنی‌ترین نمونه‌های ادبیات داستانی جهان‌اند. این افسانه‌ها مسیری طولانی را سینه به سینه طی کرده‌اند تا امروز به دست ما برسند. افسانه‌های سرخپوستی همانند افسانه‌های دیگر فرهنگ‌ها و قومیت‌ها سرشار از لحظات شگفت‌انگیز و آموزنده‌ای هستند که شیوه قصه‌گویی ویژه‌ای دارند. فرانک لیندرمن با جمع‌آوری جذاب‌ترین افسانه‌های سرخ‌پوستی فرصتی کم‌نظیر در اختیار علاقه‌مندان به داستان‌های افسانه‌ای گذاشته تا قصه‌هایی که سرشار از آموزه‌های زندگی است را بخوانند. بخشی از افسانه «ماه و مادربزرگ» را می‌خوانید: «خوب، روزگاری فقط یک مار در سرتاسر جهان وجود داشت و باید بگویم که مار خیلی بزرگی بود. آدم از دیدنش کیف می‌کرد، زیرا پوستی رنگارنگ داشت. این مار به جامهٔ قشنگش خیلی می‌بالید، اما قلبی پلید داشت. بیشتر مارها قلب شرور و پلید دارند، زیرا همهٔ مارها از بستگان همان مار بزرگ و درشت اندام هستند. خوب، هنوز همه چیز را درباره‌اش نگفته‌ام. شاید هم امشب همه چیز را تعریف نکنم. ماه همسر خورشید است و روزی داستانش را برایتان می‌گویم، اما امشب دربارهٔ مارها می‌گویم. می‌دانید که خورشید زود به بستر می‌رود و ماه بیشتر اوقات پیش از آنکه او به خانه‌اش برود، بیرون می‌آید. گاهی وقت‌ها این‌طور نمی‌شود، اما این قسمتی از قصه‌ای دیگر است. این مار درشت اندام عادت داشت از کوهی بلند به پیش بخزد و ماه را در آسمان تماشا کند. او عاشق ماه شده بود و ماه هم این موضوع را فهمیده بود، اما اصلاً به مار توجهی نشان نمی‌داد. ماه از قیافهٔ مار به خاطر لباس قشنگ و اندام همیشه نرم و ملایمش خوشش می‌آمد.»
نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱)
اگر بنا بود که سرخپوستی به جنگ برود، از خدای خود تقاضای کمک و یاری نمی‌کرد، زیرا می‌دانست که خدا، دشمنش را نیز ساخته است
amirreza

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۴۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۹,۵۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۲/۱۵
تعداد صفحات۱۴۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۹,۵۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۲/۱۵