با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کاربرد داده‌های بزرگ؛ چگونه ۴۵ شرکت موفق از تجزیه و تحلیل داده‌های بزرگ برای دستیابی به نتایج فوق‌العاده استفاده کردند؟

دانلود و خرید کتاب کاربرد داده‌های بزرگ؛ چگونه ۴۵ شرکت موفق از تجزیه و تحلیل داده‌های بزرگ برای دستیابی به نتایج فوق‌العاده استفاده کردند؟

۲٫۰ از ۲ نظر
۲٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب کاربرد داده‌های بزرگ؛ چگونه ۴۵ شرکت موفق از تجزیه و تحلیل داده‌های بزرگ برای دستیابی به نتایج فوق‌العاده استفاده کردند؟  نوشته  برنارد مار  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب کاربرد داده‌های بزرگ؛ چگونه ۴۵ شرکت موفق از تجزیه و تحلیل داده‌های بزرگ برای دستیابی به نتایج فوق‌العاده استفاده کردند؟

«کاربرد داده‌های بزرگ؛ چگونه ۴۵ شرکت موفق از تجزیه و تحلیل داده‌های بزرگ برای دستیابی به نتایج فوق‌العاده استفاده کردند؟» یکی از کتاب‌های انتشارات دیباگران تهران است. انتشارات دیباگران تهران، ناشر مجتمع فنی تهران با همکاری اساتید و متخصصان مجرب و زبر دست و برخورداری از سرمایه‌های انسانی کارآزموده، کانونی بوجود آورده که ماحصل آن تالیف و ترجمه هزاران عنوان از کتاب‌هایی است که می‌تواند نیازهای مختلف علمی کشور از سطح کودک و نوجوان تا دانش‌آموزان، دانشجویان و دیگر مشتاقان جویای علم و دانش را در رشته‌های کامپیوتر و انفورماتیک، کتاب‌‌های آموزشی دوره‌های Windows Server، گرافیک، مالتی مدیا، مدلسازی و سه بعدی، مهارت‌های شغلی، فنی مهندسی و نرم‌افزارهای کاربردی، حسابداری، مدیریت و زبان و کتاب‌های کنکوری مقاطع مختلف رشته‌های مهندسی، فنی و پزشکی مرتفع سازد و چتر حمایت خود را در جهت شکوفایی استعدادها گسترده است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
محسن
۱۳۹۸/۰۴/۰۶

در قسمت توضیحات خیلی متن مسخره‌ای نوشته آید باید در مورد کتاب باشه ن در مورد ناشر

zeynab
۱۳۹۹/۰۷/۱۸

چزا قیمت نسخه الکترونیکی از چاپیش گرونتره؟🤔🙁

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۹۲ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۱/۰۶
شابکundefined
تعداد صفحات۲۹۲صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۱/۰۶