با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چگونه رفتارهای خوب را به کودکم آموزش دهم؟؛ بیش از ۱۲۰۰ راهکار عملی برای حل مشکلات کودکان

دانلود و خرید کتاب چگونه رفتارهای خوب را به کودکم آموزش دهم؟؛ بیش از ۱۲۰۰ راهکار عملی برای حل مشکلات کودکان

۲٫۳ از ۳ نظر
۲٫۳ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب چگونه رفتارهای خوب را به کودکم آموزش دهم؟؛ بیش از ۱۲۰۰ راهکار عملی برای حل مشکلات کودکان  نوشته  شمس‌الدین  حسینی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب چگونه رفتارهای خوب را به کودکم آموزش دهم؟؛ بیش از ۱۲۰۰ راهکار عملی برای حل مشکلات کودکان

تربیت کودک یکی از سخت‌ترین و چالش‌برانگیزترین اموری است که والدین را درگیر خود می‌کند و البته یکی از ارزشمندترین نقش‌هایی است که دو جنس می‌توانند در طول زندگی خود داشته باشند.

کتاب «چگونه رفتارهای خوب را به کودکم آموزش دهم؟» مهارت‌های مورد نیاز شما در تربیت کودک را در اختیارتان می‌گذارد. این کتاب بیش از ۱۲۰۰ راهکار عملی برای حل مشکلات کودکان دارد که برای بسیاری از والدین کارایی داشته است.

اگر تازه صاحب فرزند شده‌اید و اگر کودکتان سال‌های آغازین کنجکاوی‌ها و رشد اجتماعی‌اش را می‌گذراند این کتاب را از دست ندهید و از راهنمایی‌های ارزشمند دکتر استیفن گاربر، دکتر ماریان دنیلز گاربر و روبین فریدمن اسپیزمن، روان‌شناسان خبره کودک در این کتاب استفاده کنید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
tasnim
۱۴۰۰/۰۵/۰۸

لطفا بذاریدش تو بی نهایت

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۶)
پیش از آن‌که بتوانید تغییراتی به‌وجود آورید، ابتدا باید بدانید می‌خواهید چه‌چیز را تغییر دهید. زمانی‌که به کودکتان برچسب موذی، بی‌ادب، کله‌شق یا تنبل می‌زنید، موجب تغییر رفتارش نمی‌شوید،
اللهم عجل لولیک الفرج
هرگز اثربخشی تشویق را، به‌ویژه در ارتباط با کودکان، دست‌کم نگیرید، چراکه آن‌ها در هر سن یا مرحله‌ای که باشند، به تأیید و پذیرش والدین خود نیاز دارند
اللهم عجل لولیک الفرج
فرزندتان همیشه برای یادگیری آماده نیست. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم ابتدا روش‌های آرام کردن خودتان را بیاموزید
اللهم عجل لولیک الفرج
کاربرد عبارت‌های تشویقی و مثبت از سرزنش مؤثرتر است
اللهم عجل لولیک الفرج
تربیت مؤثر یعنی زمانی‌که کودکتان در حال بررسی و کاوش محیط اطرافش است، برای اطمینان یافتن از درستی رفتارش به شما نگاه می‌کند و با گفتن «خوبه» رفتارش را تأیید می‌کنید.
اللهم عجل لولیک الفرج
اگر نگرش شما منفی باشد، کودک از شیوهٔ منفی استفاده می‌کند تا توجه شما را به خود جلب کند. اگر روی رفتارهای مثبت تأکید کنید، رفتارهای خوب و مثبت بیشتری را تجربه خواهید کرد، زیرا فرزندتان می‌کوشد با رفتارهای مثبت خود توجهتان را جلب کند.
اللهم عجل لولیک الفرج

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۷۰۴ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۱۱/۰۳
شابکundefined
تعداد صفحات۷۰۴صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۱۱/۰۳