با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
جهشی به سوی تفکر (تغییر زندگی در ۹۰ روز)

دانلود و خرید کتاب جهشی به سوی تفکر (تغییر زندگی در ۹۰ روز)

۲٫۰ از ۷ نظر
۲٫۰ از ۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب جهشی به سوی تفکر (تغییر زندگی در ۹۰ روز)  نوشته  جان مکسول  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب جهشی به سوی تفکر (تغییر زندگی در ۹۰ روز)

جان. سی مکسول در کتاب «جهشی به سوی تفکر» طرحی ۹۰ روزه برای تغییر زندگی پیشنهاد می‌دهد. مکسول در این کتاب رازهایی را درمیان می‌گذارد که در طول زمان یاد شده بتوانید پتانسیل فکری خود را به حداکثر برسانید. او با درس‌ها و سوالات روزانه انگیزشی و تمرین‌های عملی ذهن شما را تحریک می کند تا توانمندی اندیشمندی آن را ارتقا دهد. او این تمرین‌ها را از زندگی افراد موفق با شما درمیان می‌گذارد. اکنون زمانش رسیده تا گام‌هایی محکم و پرشتاب به سوی اندیشمندی بردارید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
عشق کتاااااب
۱۳۹۹/۰۲/۳۰

این نویسده مثل اینکه از تیتر جهشی به سوی جهشی به سوی خوب میخواد کاسبی درآره

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱)
شاید فکر می‌کنی جواب این باشد که بعضی‌ها فرصت‌های بهتری دارند، تحصیلات مناسب‌تری دارند یا برخی تنبل هستند و شکست‌های بدی داشته‌اند. باید بگویم پاسخ درستی نداده‌ای. پاسخ، خوب اندیشیدن است. آن‌هایی که خوب اندیشیدن را آموخته‌اند به‌خوبی رابطه مستقیم سطح تفکر با سطح پیشرفت را می‌دانند. آن‌ها می‌دانند که برای تغییر زندگی خود، باید تفکر خویش را تغییر دهند. تفاوت ساده این است که نحوه اندیشیدن آدم‌های موفق با اندیشیدن آدم‌های ناموفق متفاوت است.
کرم کتاب

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۰۹ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۱۱/۰۸
تعداد صفحات۲۰۹صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۱۱/۰۸