با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مهارت‌های سخنرانی؛ سخن بگویید تا برنده شوید

دانلود و خرید کتاب مهارت‌های سخنرانی؛ سخن بگویید تا برنده شوید

۳٫۵ از ۴ نظر
۳٫۵ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مهارت‌های سخنرانی؛ سخن بگویید تا برنده شوید  نوشته  ابوذر کرمی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مهارت‌های سخنرانی؛ سخن بگویید تا برنده شوید

توانایی سخن گفتن در جمع یکی از نیازهای ضروری انسان اجتماعی امروز است. خوب سخن گفتن باعث می‌شود که دیگران به شما احترام بیشتری بگذارند، شما را دوست و همنشین خود کنند و برایشان ارزشمندتر باشید. همچنین این توانایی مردم را متقاعد می‌کند که شما نسبت به کسانی که خوب حرف نمی‌زنند، استعداد و هوش بیشتری دارید. این مهارت کارایی‌های زیادی دارد و حتی می‌تواند برای شما بسیار پولساز باشد. در این کتاب دوازده بخشی، برایان تریسی برای شما از شیوه‌های پرورش قدرت سخرانی صحبت می‌کند و مهارت‌های سخنرانی را برایتان شرح می‌دهد. هنرهای سخنوری و خطابه، برنامه‌ریزی و آمادگی برای سخن‌رانی، تقویت اعتمادبه نفس، داشتن تسلط برای ارائه مطالب و.... موضوعاتی هستند که در این اثر خواهید خواند.
نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۲)
به احتمال زیاد این ضرب‌المثل را شنیده‌اید که کار نیکو کردن از پر کردن است. بعضی‌ها تا جایی پیش می‌روند که می‌گویند کار نیکو کردن از کار بی‌عیب کردن است. ولی واقعیت این است که کار نیکو کردن از کار معیوب کردن است.
bita
همهٔ تلاش او در سخنرانی، تلاشی عملی بود. او هیچ گاه فقط برای اینکه صدایش شنیده شود، سخن نگفت. آبراهام لینکلن، در مدح هنری کلی
bita

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۴۷ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۷/۱۱/۱۶
تعداد صفحات۲۴۷صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۷/۱۱/۱۶