با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
پاسخ؛ استفاده از قانون جذب برای زندگی‌ فوق‌العاده فرمولی درخشان برای رشد کسب و کار

دانلود و خرید کتاب پاسخ؛ استفاده از قانون جذب برای زندگی‌ فوق‌العاده فرمولی درخشان برای رشد کسب و کار

۴٫۰ از ۲ نظر
۴٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب پاسخ؛ استفاده از قانون جذب برای زندگی‌ فوق‌العاده فرمولی درخشان برای رشد کسب و کار  نوشته  افشین ابراهیمی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب پاسخ؛ استفاده از قانون جذب برای زندگی‌ فوق‌العاده فرمولی درخشان برای رشد کسب و کار

فیلم راز در سال ۲۰۰۶ و به دست گروهی استرالیایی ساخته شد. فکر اصلی این فیلم از راندا برن بود که خود، حدود یک سال و نیم پیش از ساخت فیلم با قانون جذب آشنا شده و با استفاده از آن زندگی خود را متحول کرده بود. برن می‌خواست با ساختن یک فیلم مستند، این قانون (که به گفتهٔ او قدرتمندترین قانون جهان است) و کاربردش را به همگان معرفی کند. قانون جذب در طول تاریخ از زبان عده‌ای کثیر و به بیان‌هایی متنوع مطرح شده و در موارد زیادی هم به مفهوم آن، بدون ذکر عنوان قانون جذب اشاره شده است. این قانون را به‌طور کلی و ساده می‌توان به این صورت بیان کرد: هر چیزی که افکار غالب شخص را تشکیل بدهد، به سوی او جذب می‌شود و در زندگی‌اش رخ خواهد داد. یا آن‌طور که ارل نایتینگل گفته: شما همان چیزی می‌شوید که بیشتر مواقع راجع به آن فکر می‌کنید. به دنبال موفقیت فیلم، راندا برن یک کتاب و یک کتاب صوتی هم بر مبنای فیلم راز تهیه کرد که آن‌ها هم در صدر جدول پرفروش‌ها جا گرفتند. فروش کتاب راز به حدی بود که سایمن اند شوستر - که یکی از ناشران بسیار معتبر و موفق امریکاست - چاپ دوم کتاب راز را با شمارگان دو میلیون نسخه منتشر کرد که چنین رقمی در تاریخ این انتشارات بی‌سابقه بوده است. با توجه به این‌که فیلم راز بارها از تلویزیون ایران پخش شده و مورد استقبال قرار گرفته، و چاپ‌های متعددی از کتاب آن عرضه شده و حتی کارگاه‌هایی برای تدریس موضوع آن برگزار می‌شود، جای خالی تعالیم آموزگاران راز حس می‌شد. به همین دلیل انتشارات نسل نواندیش بنا به رسالت خود، پس از چاپ کتاب راز تصمیم گرفت آثار و کتاب‌های آموزگاران راز را هم در قالب مجموعه‌ای منتشر کند. کتابی که در دست دارید یکی از کتاب‌های مجموعهٔ تعالیم آموزگاران راز به‌شمار می‌آید و امید می‌رود که به شما کمک کند راز سعادت، سلامت و ثروت را پیدا کنید. در این کتاب سخنان جان اساراف ، کارآفرین و مدیر موفق را درباره قانون جذب و کتاب راز می‌خوانید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
Lily
۱۳۹۸/۰۹/۰۳

من بحث های علمی اش درباره فیزیک کوانتوم و عملکرد مغز را دوست داشتم. و البته ارتباط آنها (بخصوص عملکرد مغز) با زندگی روزمره.

نامی
۱۳۹۷/۱۲/۰۲

تخفیف نزاشتین که همون قیمته!

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۲۵)
کافی است به زندگی‌تان نگاه کنید. چه می‌بینید؟ هرچه پیدا می‌کنید، شواهدی دال بر اعتقادات‌تان است.
Lily
فرایند عصب‌زایی در سن بلوغ متوقف نمی‌شود و در طول عمر انسان ادامه پیدا می‌کند. سنتان هرقدر باشد، مغزتان به‌خوبی توانایی دارد که مسیرهای عصبی جدید ایجاد کند. معلوم شده هر بار یک فکر یا تجربهٔ مهم یا جدید پدید می‌آید، مغزتان درواقع ارتباط‌های عصبی جدید ایجاد می‌کند.
Lily
یافته‌های جدید در عصب‌شناسی به ما می‌گویند می‌توانیم نظام ژنتیکی‌مان را لغو کنیم. اگر یاد بگیریم چگونه به مرکز قدرت مغزمان دست پیدا کنیم که طرز فکر، اعتقادات و الگوی فکری جاافتاده‌مان در آن قرار دارد، می‌توانیم به‌طور واقعی نظام ژنتیکی‌مان را بازنویسی کنیم.
Lily
"فوق‌العاده‌ترین هدیه‌ای که انسانی می‌تواند به انسان دیگری بدهد، این است که به نحوی زندگی او را کمی بهتر کند."
korush
نگرانی، مثل این است که برای رسیدن به چیزی که نمی‌خواهیدش دعا کنید
ن.ک
ضمیر خودآگاه در مقابل تمام زیرکی‌اش، یک نقص بزرگ دارد: کار را در بلندمدت به نتیجه نمی‌رساند. درواقع میزانِ تسلط عملکردهای خودآگاهمان بر آنچه در عمل انجام می‌دهیم، در این حدود است: رقمی بین ۲ تا ۴ درصد. همین!
Lily
ضریب هوشی فقط یک ملاک خیلی محدود برای اندازه‌گیری بعضی توانمندی‌های ذهنی خاص است. هوش درونی ما جنبه‌های متعددی دارد. هیچ زمینه یا هیچ عددی، نمی‌تواند به‌تنهایی پیچیدگی ذهن انسانی را نشان بدهد. بعضی از انواع هوش، هنوز در مرحلهٔ نام‌گذاری و توصیف محققان است. احتمال زیادی هست که بسیاری از آن‌ها هنوز به مرحلهٔ شناسایی هم نرسیده باشند. به‌عنوان مثال، کسی که در هوش کلامی و زبانی قوی است، نسبت به صدا، معنا و ترتیب کلمات به‌شدت حساس است.
Lily
اعضای مرتبط با حواس پنجگانه، فقط داده‌ها را منتقل می‌کنند. مغزتان است که این داده‌ها را به ادراک تبدیل می‌کند. اینجاست که موضوع جالب می‌شود: چیزی که مغزِ خودآگاهتان می‌بیند، آن چیزی نیست که مغز ناخودآگاهتان می‌بیند.
Lily
شبکهٔ RAS کنار دروازهٔ مغز نگهبانی می‌دهد، سیل اطلاعات ورودی را دسته‌بندی می‌کند و به‌دنبال بخش‌های مشخصی می‌گردد که با الگوهای اطلاعاتی‌ای که از قبل در مغزتان وجود دارند هماهنگ‌تر باشد. آرایش مشبک شما تمام ورودی حواس را که از محیطتان گرفته شده می‌گیرد و اگر برای‌تان مهم باشد، سیگنالی به مغز خودآگاهتان می‌فرستد که خبر بدهد اتفاق مهمی در حال رخ دادن است. این کار را هم با سرعتی هشتصدبار سریع‌تر از سرعتی انجام می‌دهد که سلول‌های مغز خودآگاه شما بر طبق آن عمل می‌کنند.
Lily
مهم‌ترین و جالب‌ترین موضوع دربارهٔ RAS این است: کارکردش بسیار به موتور جستجوی Google شبیه است و درست مثل آن، می‌توانید هر ترکیبی را که می‌خواهید به دنبالش بگردید، وارد کنید. وقتی ایده یا هدف مشخصی را در RAS برنامه‌ریزی کنید، چه خواب باشید و چه بیدار و چه دربارهٔ آن فکر کنید و چه نکنید، RAS کارش را انجام خواهد داد و اقیانوس اطلاعاتی را که همواره دارد اطرافتان می‌چرخد غربال خواهد کرد تا درست همان چیزی را که به آن گفته‌اید، پیدا کند.
Lily

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۹۶ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۱۱/۱۵
شابکundefined
تعداد صفحات۲۹۶صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۱۱/۱۵