با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
زنان توانمند؛ راهنمای همه‌ی زنان به سوی زندگی موفق

دانلود و خرید کتاب زنان توانمند؛ راهنمای همه‌ی زنان به سوی زندگی موفق

۳٫۶ از ۷ نظر
۳٫۶ از ۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب زنان توانمند؛ راهنمای همه‌ی زنان به سوی زندگی موفق  نوشته  لوئیز ال. هی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب زنان توانمند؛ راهنمای همه‌ی زنان به سوی زندگی موفق

«زنان توانمند» کتابی نوشته لوئیز هی، نویسنده معروف حوزه موفقیت و خودیاری، با موضوع توانمندسازی زنان به سوی زندگی موفق است. این کتاب برای توانمندسای زنان، هم از ایده‌های گذشتگان و هم ایده‌های جدید سود برده است. لوئیز هی معتقد است: «توانمند کردن زنان بهترین کاری است که در این کره خاکی می‌توانیم انجام دهیم. وقتی زنان سرکوب‌شده و کسل باشند، همه متضرر می‌شویم. وقتی زنان برنده باشند، همه برنده می‌شویم.» زنان در مدت مدیدی به‌گونه‌ای گسترده دستخوش نظام و باورهای مردان بوده‌اند. با آنها گفته شده چه کارهایی می‌توانند بکنند و چه موقع و چگونه می‌توانند آن کارها را انجام دهند. چگونه عقب‌تر از مردان راه بروند، از آنها اطاعت کنند و زورگویی آنها را تحمل کنند و خیلی چیزهای دیگر. عزت‌نفس مهم‌ترین کیفیتی است که هر زنی می‌تواند داشته باشد. اگر این کیفیت را نداریم، لازم است که آن‌ را در خود ایجاد کنیم. وقتی احساس لیاقت و شایستگی در ما قوی باشد، دیگر احساس حقارت نمی‌کنیم. احساس نمی‌کنیم از ما سوءاستفاده شده است. ما تنها از این‌رو تسلیم سلطه‌جویی دیگران می‌شویم که می‌پذیریم و باور می‌کنیم «خوب نیستیم» یا نالایق هستیم. لوئیزهی در این کتاب قصد ندارد زنان را علیه مردان بشوراند. بلکه او زن‌های را علیه باورهای غلط نهادینه شده‌شان می‌شوراند و از آنها می‌خواهد تا این باورهای غلط را در خود از بین ببرند و شروع به توانمندسازی خود کنند. لوئیز هی با راهکارهایش در این کتاب به زنان کمک کرده است تا احساس ارزشمند بودن و عزت‌نفس را در خود تقویت کنند. او در این کتاب سعی کرده است درباره همه ابعاد زندگی یک زن مانند اندیشه‌ها و باورها، رابطه با خود و دیگران، فرزندپروری و مادر شدن، سلامتی جسمانی، آزارهای جنسی، پانهادن به میان‌سالی و کهن سالی و مسایل مالی سخن گفته است و در تمامی آنها راهکارهایی برای بهبود بخشی ارائه کرده است. همچنان‌که به خواندن کتاب ادامه می‌دهید، به خاطر داشته باشید که تغییر دادن باورهای خود به زمان احتیاج دارد. چه مدتی طول می‌کشد؟ به چه سرعتی می‌توانیم عقاید و باورهای جدید را بیاموزیم؟ باید گفت این مطلبی است که درباره هر کسی تفاوت دارد. قدم‌به‌قدم، لحظه‌به‌لحظه، روزبه‌روز، تمرین و ممارست ما را به جایی که می‌خواهیم می‌رساند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
آبی آسمانی
۱۳۹۷/۱۲/۱۸

کتاب متوسطیه ، حرفای تکراری زیاد زده ، مخصوصا اول و آخر کتاب 😕 ولی در فصل های میانی مطالب جالب توجهی هم گفته شده

هلیا
۱۳۹۸/۰۲/۲۳

خیلی خیلی کلیشه ای بود😕 جذبم نکرد

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۲۵)
هرگز با مردی که از مادرش متنفر است ازدواج نکنید، زیرا دیری نمی‌گذرد که این مرد علیه شما اقدام خواهد کرد.
آبی آسمانی
بدرفتاری را فوراً متوقف سازید. باید بدرفتاری را در همان شروع کار متوقف کنیم، زمانی که بدرفتاری هنوز شکل غالب به خود نگرفته است و آن‌قدر ناچیز است که نمی‌توانیم درباره‌اش حرفی بزنیم.
آبی آسمانی
تا زمانی که آگاهی خود را افزایش ندهیم، در کمبود به‌سر می‌بریم. باید بدانیم که می‌توانیم و حق داریم موفق شویم، ما باید موفق شویم.
آبی آسمانی
ما به‌عنوان یک جامعه باور کرده‌ایم که باید پیر شویم، بیمار شویم، سالمند شویم، ناتوان شویم و بعد بمیریم. از این به بعد این نباید مصداق داشته باشد. بله، همه ما روزی خواهیم مرد اما مجبور نیستیم که سالمندی، ناتوانی و ضعف را تجربه کنیم.
آبی آسمانی
اگر نه گفتن را تمرین کنیم، می‌توانیم در وقت لزوم نه بگوییم. بعد می‌توانیم به‌راحتی جلو بدرفتاری را بگیریم.
آبی آسمانی
اغلب مردان از اینکه با پدر خود روابط احساسی خوبی نداشته‌اند، متأسف‌اند. اگر می‌خواهید مردی گریه کند، برایش محیطی امن ایجاد کنید و از او بخواهید درباره پدرش صحبت کند. اغلب مردان آرزو می‌کنند دوران کودکی متفاوتی می‌داشتند. آن‌ها دلشان می‌خواست از پدرشان بشنوند که خوب و دوست‌داشتنی هستند.
آبی آسمانی
وقتی من با کسانی معاشرم که حرف‌هایی منفی می‌زنند، در دل می‌گویم: «ممکن است در مورد شما صدق کند اما در مورد من صدق نمی‌کند.»
آبی آسمانی
اگر شما در خانه‌تان وسیله یا لباسی دارید که دیگر به آن احتیاج ندارید، آن را از خانه بیرون بیندازید. آن‌ها را به بی‌خانمان‌ها یا کسانی بدهید که به‌راستی به آن‌ها نیاز دارند. اشیای اضافی خود را بفروشید. زندگی خود را سبک کنید و از نو شروع کنید.
آبی آسمانی
برای برقراری ارتباط با فرشته‌های شخصی خود، در سکوت بنشینید، چشمانتان را ببندید، چند نفس عمیق بکشید و سعی کنید حضور این فرشته‌ها را روی شانه‌های خود احساس کنید. روی هر شانه شما یک فرشته نشسته است. عشق و محبت آن‌ها را احساس کنید. از آن‌ها بخواهید خودشان را به شما نشان دهند. از آن‌ها بخواهید شما را در حل مشکلاتتان یاری کنند. احتمالاً ارتباطی فوری با فرشته‌ها برقرار می‌کنید. شاید هم لازم باشد چند بار این را امتحان کنید. اما مطمئن باشید که این فرشته‌ها وجود دارند و عاشق شما هستند. جایی برای ترس و نگرانی وجود ندارد.
آبی آسمانی
در هر سن‌وسالی که گمان کنید بدن شما رو به افول می‌رود، همان میانسالی شماست.
آبی آسمانی

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۲۰ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۱/۱۶
تعداد صفحات۱۲۰صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۱/۱۶