با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
۱۲ گام تا مدیریت بر خویشتن

دانلود و خرید کتاب ۱۲ گام تا مدیریت بر خویشتن

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ۱۲ گام تا مدیریت بر خویشتن  نوشته  محمد سیدا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ۱۲ گام تا مدیریت بر خویشتن

راجع به خود چگونه می‌اندیشید؟ آیا خودتان را کاملاً می‌شناسید؟ به تمام خواسته‌ها، نیازها و افکار خود آشنایی دارید؟ آیا می‌توانید احساسات و افکار خود را کنترل کنید؟ شاید جواب شما به این سوالات مثبت باشد اما حقیقت این است که اکثر ما در پاسخ دادان به این سوالات اشتباه می‌کنیم. خود ما ناشناخته‌ترین موجود برای خودمانیم. ناشناخته‌ترین سرزمین دنیا. اگر از امروز شروع به شناختن خود بکنیم باز هم سال‌ها، حتی شاید تا آخر عمر طول بکشد و باز هم زوایایی در وجودمان باشد که نتوانیم به آن‌ها دست پیدا کنیم. مدیریت بر خود شامل شناخت خود، راهکارهای ساده و عملی در جهت کنارآمدن با خود، تعیین هدف و کنترل احساسات، افکار و فعالیت‌های روزانه‌ است. فراموش نکنید که بدون مدیریتی واقعی بر خود هرگز نه موفق، نه شاد و نه آرام خواهیم بود. از امروز نگاهمان را از دیگران برداریم و به خودمان بنگریم. کتاب «۱۲ گام تا مدیریت بر خویشتن» همراه شما در این راه خواهد بود.
نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۲)
میز کار شما، همان ذهن شماست. هر چه تمیزتر و خلوت‌تر باشد انجام کارها راحت‌تر است. پس آن را همین حالا مرتب کنید.
Mehryar Hanafi
یکی از اصول استفاده از زمان، طفره نرفتن و عقب نینداختن کارها است. باور کنید انجام دادن کاری که امروز باید به پایان برسانید، فردا خیلی سخت‌تر و مشکل‌تر خواهد شد. سعی کنید قبل از شروع هر کاری مقدمات آن را فراهم کنید تا در زمان شروع به اضطراب و نگرانی دچار نشوید.
Mehryar Hanafi

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۰۵ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۱۱/۱۰
تعداد صفحات۱۰۵صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۱۱/۱۰