با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
انقلاب ما؛ آینده‌ای که باید به آن اعتقاد داشت

دانلود و خرید کتاب انقلاب ما؛ آینده‌ای که باید به آن اعتقاد داشت

۱٫۰ از ۱ نظر
۱٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب انقلاب ما؛ آینده‌ای که باید به آن اعتقاد داشت  نوشته  برنارد ساندرز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب انقلاب ما؛ آینده‌ای که باید به آن اعتقاد داشت

این کتاب از کمپین انتخاباتی برنی سندرز، سناتور ایالت ورمانت در سنای آمریکا، برای شرکت انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۲۰۱۶ آمریکا صحبت می‌کند. سندرز که از نامزدهای حزب دموکرات بود در دوازدهم ژوئیه ۲۰۱۶ به نفع هیلاری کلینتون از رقابت‌ها کنار کشید. سندرز در این کتاب علاوه بر سخن گفتن از زندگی دوران کودکی و جوانی و شروع فعالیت‌های سیاسی‌اش به موضوع چگونگی راه انداختن کمپین‌های انتخاباتی پرداخته است. این که چگونه باید یک کمپین راه انداخت و چگونه آن را پیش برد؟ برای پیشبرد اهداف آن از چه ابزارهای رسانه‌ای براید استفاده کرد و این که در سال ۲۰۱۵ سندرز چگونه کمپین خود را راه اندازی کرده و بر چه مواضعی در حوزه‌های اقتصادی، فقرهنگی، هنری و اجتماعی تاکید کرده و مناظراتش را چه‌طور مدیرت کرده است. در انتهای کتاب نیز، سندرز پیشنهادات و برنامه هایش برای داشتن یک امریکای نوین را فهرست کرده است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
Ali Dardashti
۱۳۹۷/۱۲/۰۴

ترجمه کتاب خوب نیست و به یک ویرایش درست و حسابی نیاز داره. ای کاش ناشر کتاب را پیش از چاپ به یه ویراستار سپرده بود. اوضاع ترجمه در بازار نشر ایران داره روز به روز بدتر می‌شه و هیچ

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۶۱ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۱۰/۱۷
تعداد صفحات۴۶۱صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۱۰/۱۷