با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
هوش عاشقانه

دانلود و خرید کتاب هوش عاشقانه

۳٫۷ از ۹ نظر
۳٫۷ از ۹ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب هوش عاشقانه  نوشته  جان ولنتیس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب هوش عاشقانه

«هوش عاشقانه» نوشته ماری و جان ولنتیس کتابی است درباره عشق. کتابی که به شما می‌گوید چگونه می‌توانید همان‌قدر که در زندگی باهوش هستید در عشق هم باهوش باشید.

این اثر دوره‌ای فشرده است که چگونگی هوشمندی در عشق را از طریق اِعمال مهارت‌های هوش هیجانی در روابط صمیمانه آموزش می‌دهد.

ممکن است استفاده از دو کلمه «هوش» و «عاشقانه» در کنار هم عجیب به نظر برسد؛ اما به راستی چند نفر مصمم و تحصیل‌کرده را می‌شناسید که در ایجاد رابطه و درک متقابل هیچ مهارتی ندارند؟

آن‌ها جزئیات نظریه‌های علمی یا قطعات موسیقی را می‌توانند درک کنند، اما وقتی نوبت به برقراری رابطه می‌رسد، درمانده می‌شوند. آنچه آن‌ها از آن بی‌بهره‌اند، «هوش عاشقانه» یا آن معجون نویدبخش پیروزی است که جین آستن در رمان «غرور و تعصب» معرفی کرد. تیزهوشی و سرشت پرشور است که دو جزء سازنده هوش هیجانی است.

این کتاب ارزشمند شما را با ماهیت هوش عاشقانه آشنا می‌کند و خصوصیات مردان و زنانی را که هوش عاشقانه بالایی دارند برمی‌شمارد. گونه‌های اصلی عشق را معرفی می‌کند و کلیدهای پرورش هوش عاشقانه را در اختیارتان می‌گذارد.

در دنیایی که روابط انسانی رو به کمرنگ شدن دارد و حتی زوج‌ها هم نمی‌توانند دنیای یکدیگر را به آسانی درک کنند و با هم همدل باشند، خواندن کتاب «هوش عاشقانه» راهگشای ما در رابطه با انسانی است که شاید تنها کسی باشد که حقیقتا در کنار ما باقی خواهد ماند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
Nafas.87
۱۴۰۰/۰۱/۲۰

خوب بود !

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱)
زندگی بدون هوش عاشقانه هوش عاشقانه، خلأ احساسی و یا آرزوی داشتن چیزی که در درون نداریم و امیدواریم فرد دیگری بتواند جای آن را پر کند، نیست. بدون هوش عاشقانه با خود روراست نیستید و به خصوص از احساسی که دارید، خواه خوب باشد یا بد، آگاه نیستید. بدون هوش عاشقانه شجاعت لازم برای گفت‌وگو با همسر خود درباره احساستان را ندارید. اگر این‌گونه باشد، احتمالاً شما و همسرتان، به خصوص در زمان سختی‌ها، برای یکدیگر احترام و حمایت متقابل قائل نیستید. اگر با ترس و فقدان زندگی می‌کنید، اگر احساسات خود را مسدود می‌کنید و اگر حس می‌کنید کمبودی در درون شما وجود دارد که فقط فرد دیگری می‌تواند آن را جبران کند، هوش عاشقانه ندارید و ترس‌ها و ناامنی‌ها و نه فرصت‌ها بر زندگی‌تان حکمرانی می‌کنند، و در واقع خود را کاملاً نمی‌شناسید و نمی‌دانید واقعاً با زندگی خود چه کار می‌توانید بکنید. بدون هوش عاشقانه نمی‌دانید روابط عاشقانه تا چه حد می‌تواند پویا و قدرتمند باشد.
کاربر ۹۸۰۸۴۲

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۳۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۹/۱۱
شابکundefined
تعداد صفحات۲۳۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۹/۱۱