با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
حرکت از صفر تا یک؛ ملاحظاتی در رابطه با شرکت‌های نوپا و اینکه چگونه آینده را بسازید

دانلود و خرید کتاب حرکت از صفر تا یک؛ ملاحظاتی در رابطه با شرکت‌های نوپا و اینکه چگونه آینده را بسازید

۴٫۰ از ۱ نظر
۴٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب حرکت از صفر تا یک؛ ملاحظاتی در رابطه با شرکت‌های نوپا و اینکه چگونه آینده را بسازید  نوشته  پیتر تیل  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب حرکت از صفر تا یک؛ ملاحظاتی در رابطه با شرکت‌های نوپا و اینکه چگونه آینده را بسازید

«حرکت از صفر تا یک» نوشته پیتر تیل و بلیک مسترس، کتابی با موضوع کارآفرینی است که ملاحظاتی را در رابطه با شرکت‌های نوپا و اینکه چگونه آینده را بسازید مطرح می‌کند. در این اثر کارآفرینان نوپا می‌آموزند که چگونه کسب‌وکار خود را از همان ابتدا محکم و موفق بنیان‌گذاری کنند. پیتر تیل در مقدمه کتاب می‌گوید: این کتاب برگرفته از یک ماده درسی در رابطه با شرکت های نوپا است که در سال۲۰۱۲ در « استانفورد» تدریس کردم. دانشجویان دانشگاه می‌توانند در تخصص‌های معدودی مهارت زیادی به دست آورند اما بسیاری از آنها هرگز یاد نمی‌گیرند که با آن مهارت‌ها در دنیای بازتر چه کاری انجام دهند. هدف اول من از آموزش کلاس این بود که به دانشجویان خود کمک کنم ورای خطوطی را مشاهده کنند که به وسیله تخصص‌های آکادمیک گذاشته شده و آینده وسیع‌تری را ببینند که در انتظار خلاقیت آنهاست. یکی از این دانشجویان به نام «بلیک مسترز» یادداشت‌های کلاسی را که دور از محیط دانشگاه منتشر شده بود جمع‌آوری کرد و در رابطه با صفر به یک با او کار کرده‌ام که یادداشت‌ها را برای طیف گسترده‌تری از خوانندگان بازنویسی کند.»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
مهدی
۱۳۹۸/۰۱/۱۲

سلام، دوستان درباره ترجمه دیگه کتاب از راهله یوسف زاده و واسع علوی گفته بودن خیلی ترجمه ضعیفی داشته لطفا اگه کسی این نسخه رو خونده نظرشو بگه. ممنون.

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۰۱ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۷/۰۴
تعداد صفحات۲۰۱صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۷/۰۴