با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ارزیابی اختلالات شخصیت براساس راهنمای تشخیصی روان پویشی (PDM)

دانلود و خرید کتاب ارزیابی اختلالات شخصیت براساس راهنمای تشخیصی روان پویشی (PDM)

۳٫۷ از ۳ نظر
۳٫۷ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ارزیابی اختلالات شخصیت براساس راهنمای تشخیصی روان پویشی (PDM)  نوشته  محمدامین شریفی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ارزیابی اختلالات شخصیت براساس راهنمای تشخیصی روان پویشی (PDM)

«ارزیابی اختلالات شخصیت براساس راهنمای تشخیصی روان پویشی (PDM)» تالیف دکتر محمدامین شریفی کتابی در زمینه روان‌شناسی و با موضوع اختلالات روانی و شیو‌های تشخیص آنها است.

راهنمای تشخیصی روان پویشی PDM مکمل ارزشمند دیگر راهنماهای تشخیصی، مثل 2 OPD-2 و DSM.5 است. امتیاز ویژه‌ی PDM این است که ابزاری قدرتمند و ارزشمند برای درک سازمان شخصیتی بیمار و مفهوم‌سازی موردی به حساب می‌آید؛ در حالی که DSM همواره برای تشخیص و نه صورت‌بندی موردی مناسب‌تر بوده است؛ آن هم تشخیص های روانپزشکی که ربط چندانی به فرایند روان‌درمانی ندارند.

سه فصل نخست کتاب حاضر، به مرور مفاهیم و اصطلاحات رایجِ این دیدگاه اختصاص یافته است. فصل اول درباره‌ی اصول اولیه‌ی درمان روان پویشی و فصل دوم و سوم درباره‌ی شناخت اختالات شخصیت بر اساسِ سه سطحِ شدت یعنی نوروتیک، مرزی و سایکوتیک از رویکرد روان پویشی است. این سه فصل، خواننده را برای ورود به فصل‌های بعدی و درک عمیق‌تر اختالات شخصیت بر اساس PDM آماده خواهدکرد خوانندگانی هم که با مفاهیم فوق آشنایی دارند، می‌توانند از سه فصل نخست بگذرند و مطالعه کتاب پیش رِو را از فصل چهارم و بحث‌های اصلی آغاز کنند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
mehrinho
۱۳۹۹/۰۴/۱۴

کتابی ست مفید، که مشخص است برای آن تلاش شده است. بسیار قابل استفاده روانشناسان.

faezeh
۱۳۹۹/۰۱/۳۱

قیمت نسخه چاپی رو اول کتاب نوشته ۲۹ تومن بعد نسخه پی دی اف ۳۸ تومن!!!

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۶۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۴,۵۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۷/۱۱
تعداد صفحات۳۶۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۴,۵۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۷/۱۱