با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
اشاره‌ای به مبانی مقتل و ملازمات آن

دانلود و خرید کتاب اشاره‌ای به مبانی مقتل و ملازمات آن

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب اشاره‌ای به مبانی مقتل و ملازمات آن  نوشته  حسن انصاری زاده  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب اشاره‌ای به مبانی مقتل و ملازمات آن

کتاب «اشاره‌ای به مبانی مقتل و ملازمات آن» نوشته حسن انصاری‌زاده است. مقتل، بیان مظلومیت و مصائب اولیای الهی است. این مظلومیت در کتابُ الله در آثار آل الله اشاره شده است. کتاب‌هایی که در این خصوص نوشته شده است انعکاس تفصیلی همین واقعیت است و انواع اشعار و روضه خوانی ها و... با بیان هنرمندانه همین مظلومیت است که نصرت خداوند و تقرب به آن ذات مقدس و احیای دین و قرآن از ثمرات آن بوده و در پی دارد. در این اثر به مبانی مقتل و مقتل خوانی در منابع عمومی و خاص اشاره شده و ملازمات بیان مصیبت و نکات خاص و مهم در مصیبت‌خوانی بیان شده‌اند.
نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۲)
کتاب کربلا گذشته از این‌که سوره‌های کوچک و بزرگ دارد و حروف مقطعه بسیار دارد، محکم و متشابه هم دارد. متشابهاتی که به جز به واسطهٔ «راسخون فی العلم» تبیین نخواهد شد.
چڪاوڪ
بعضی هر چه با برداشت‌های سطحی کورکورانهٔ روشن‌فکرنمایانهٔ آن‌ها تطبیق نکند، موهون می‌دانند. در حالی که برداشت‌های سطحی جذّاب مطابق با جوّ جامعه چه بسا در مقایسه با واقعیّات معقول و منقول ابدی و حقیقی خرافه‌ای بیش نباشد
چڪاوڪ

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۹۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۷,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۴/۰۶
تعداد صفحات۹۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۷,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۴/۰۶