با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
سفر به سرزمین سحر و پری

دانلود و خرید کتاب سفر به سرزمین سحر و پری

۳٫۰ از ۲ نظر
۳٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب سفر به سرزمین سحر و پری  نوشته  برادران گریم  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب سفر به سرزمین سحر و پری

«سفر به سرزمین سحر و پری» مجموعه‌ای از قصه‌های پریان و افسانه‌های برادران گریم است. یاکوب لودویگ کارل گریم و ویلهلم کارل گریم از نوادگان حکیمی دینی بودند که در خانواده‌ای کارمند در منطقهٔ هاناو در ایالت هسن آلمان متولد شدند. با ورود به دانشگاه ماربورگ با مورخی به نام فردریش وُن ساوینی آشنا شدند که او علاقه به زبانشناسی باستانی و مطالعات آلمانی را در آن‌ها برانگیخت و مشوق آن‌ها در زمینهٔ گردآوری فرهنگ عامه شد. این دو ادیب قرن نوزدهم آلمان به سبب داستان‌هایشان در سراسر جهان شناخته شده‌اند و آثارشان به بیش از ۱۶۰ زبان و گویش ترجمه شده است. مردم آلمان این برادران را با داستان‌هایی مانند «شنل‌قرمزی»، «سفیدبرفی» و «هانسل» می‌شناسند. میراث آن‌ها که در تنوع داستان بی‌نظیر است در بانکی در شهر کسل نگهداری می‌شود. آثار این دو برادر تا دورترین نقاط آسیا شهرت یافته و در ژاپن از بتهوون و گوته مشهورترند.تاکنون پنجاه انیمیشن از داستان‌های آن‌ها ساخته شده و هالیوود هم با الهام از آثار این دو برادر آثار متعددی را تهیه کرده است. قصه‌های برادران گریم دریچه‌ای از دنیای سحر و جادو و پریان را به روی خواننده می‌گشاید. از میان داستان‌های برادران گریم می‌توان به «سیندرلا»، «رامپلستیلسکین»، «فردریک و کاترین»، «شراکت موش و گربه»، «اشپوتل»، «رپانزل»، «کفاش و کوتوله‌ها» و «تام بندانگشتی» اشاره کرد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
کاربر ۲۴۹۸۳۱۸
۱۳۹۹/۱۰/۱۹

پر از غلط املایی مثلا درباره شاهزاده ای که مرد هست توضیح میده و در عبارات بعدی شاهزاده تغییر جنسیت داده و میشه شاهزاده خانم درباره سیزده پری توضیح میده و بعد بجای سیزدهمی نوشته دوازدهمی سگ رو نوشته حیوان! دختر

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۱۶ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۲/۲۱
تعداد صفحات۲۱۶صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۲/۲۱