با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
رمز ماندگاری سرود «ای ایران ای مرز پرگهر» و چهل مقاله و یادداشت دیگر‮‬‌‫‬‬‬

دانلود و خرید کتاب رمز ماندگاری سرود «ای ایران ای مرز پرگهر» و چهل مقاله و یادداشت دیگر‮‬‌‫‬‬‬

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب رمز ماندگاری سرود «ای ایران ای مرز پرگهر» و چهل مقاله و یادداشت دیگر‮‬‌‫‬‬‬  نوشته  جواد وهاب‌زاده  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب رمز ماندگاری سرود «ای ایران ای مرز پرگهر» و چهل مقاله و یادداشت دیگر‮‬‌‫‬‬‬

«رمز ماندگاری سرود ای ایران ای مرز پرگهر» چیست؟ چرا از بین آن همه سرودهای ساخته و پرداخته شده در نظام سابق تنها این سرود توانسته به حیات خود همچنان ادامه دهد و پس از گذشت ۶۱ سال که از آفرینش آن می‌گذرد هنوز هم در ذهن و زبان همهٔ ایرانیان، با هر سلیقه و گرایشی که دارند، جاری باشد و در نظام کنونی نیز در رادیو و تلویزیون پخش شود.

در این کتاب علاوه بر خواندن مقاله «رمز ماندگاری سرود ای ایران»، ۴۰ مقاله و یادداشت دیگر در زمینه‌های ایران‌شناسی، ادبیات، هنر و اساطیر از دکتر جواد وهاب‌زاده خواهید خواند.

دکتر وهاب‌زاده متولد ۱۳۲۲ اردبیل، پزشکی برجسته و علاقه‌مند به فرهنگ و هنر این مرز و بوم است که علاوه بر کار طبابت، فعالیت‌های ادبی و فرهنگی زیادی داشته است. او بر غزلیات حافظ، خداوندگار غزل فارسی، شرح نوشته و بسیاری از آنها را به زبان اذری ترجمه کرده است. مجموعه اشعار خود او نیز اخیرا با نام « حدیث دل» چاپ و منتشر شده است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
سپیدار
۱۳۹۷/۰۸/۱۱

و شعر دیگر همانند مرز پر کهر که به نظرم باید سرود ملی شه ولی یکم طولانیه این شعر نسبت به بقیه شعر هایی که برای ایران سروده شده است احساس غرور وطنی دارد . قسمتی از شعر ایران من ای

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۹۷ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۶/۰۶
شابکundefined
تعداد صفحات۱۹۷صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۶/۰۶