با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
قدرت عادات

دانلود و خرید کتاب قدرت عادات

۴٫۴ از ۹ نظر
۴٫۴ از ۹ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب قدرت عادات  نوشته  چارلز داهیگ  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب قدرت عادات

«قدرت عادات» چارلز داهیگ کتابی برگرفته از چندین مطالعه‌ی علمی و مصاحبه با بیش از سیصد دانشمند، مدیر و تحقیقات انجام‌شده در چندین شرکت است. داهیگ در این کتاب به علمی اشاره می‌کند که در پس آن پرسش و چرایی کارهای مختلف وجود دارد.تمرکز کتاب بر نحوه شکل‌گیری عادت‌ها در افراد، اثرگذاری و اثر پذیری از آنها و نیز کاربردهای سازمانی و اجتماعی آن است. چارلز داهیگ ( -۱۹۷۴)، دانش آموخته مدرسه کسب و کار هاروارد در رشته MBA و برنده پولیتزر گزارش‌نویسی است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۴)
معین
۱۳۹۹/۰۴/۲۱

صوتیش رو گوش کردم عالی بود وقتی از فصل ۳ و ۴ گذشتید تغییرات کوچیک رو در زندگیتون برای ایجاد عادت های کوچیک (برای رسیدن به تغییرات بزرگ) ایجاد کنید وقتی خوندمش یاد این صحبت پیامبرمون افتادم سؤال شد کدام عمل نزد خدا

- بیشتر
داریوش اعتماد
۱۳۹۹/۰۶/۲۰

کتاب بسیار مفیدی هست. اونایی که دنبال تغییر هستن ومیخوان که از دست عادت های بدشون رها شن ویا عادت های خوب جدید درخودشون ایجاد کنن،حتما این کتابو بخونن بسیار هم کاربردی هست؛یعنی راحت میشه این کتابو در مقام عمل قرار بدیم. برخلاف

- بیشتر
یک مولوی‌ با‌‌ مشکلات ریوی
۱۳۹۸/۰۱/۱۰

عالی ولی من واسه نشر نوین رو خریداری کردم . این کتاب ذاتا عالیه و وابسته به ترجمه نیس

کاربر ۱۲۵۲۹۸۰
۱۳۹۸/۰۸/۲۷

کتابیه که هر کسی باید بخونه

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۲)
و زمانی که انها مرا برای رانندگی در حال مستی دستگیر کردند، انها به من نشان دادند که چگونه صندلی سمت شاگرد کاملا له شده بود. انجا جایی بود که سم معمولا می نشست. اگر او انجا بود کشته می شد. بنابراین، دوباره شروع به رفتن به جلسات کردم، و حامی ام به من گفت که اگر احساس کنم تحت کنترل هستم مهم نیست. بدون قدرت بالاتر در زندگی ام، بدون اعتراف به ضعف ام، هیچ یک از اینها جواب نمی داد. من فکر کردم که این حرفها مسخره است. من ملحد هستم. اما میدانستم که اگر چیزی تغییر نکند، من کودکانم را میکشم. پس شروع کردم به کار کردن روی این موضوع، شروع کردم به نیرویی برتر از خودم باور داشتن. و دارد جواب می دهد. من نمیدانم این خداست یا چیز دیگری، اما قدرتی وجود دارد که به من کمک کرده ۷ سال پاک بمانم و به آن ایمان دارم.
ستاره ۹۸۹۸
عادات، انتخابهایی هستند که ما زمانی آگاهانه تصمیم به انجامشان گرفتیم ولی بعد از مدتی دیگر به آنها فکر نمی کنیم ولی اغلب روزها، همچنان آنها را انجام می دهیم.
کاربر ۸۶۸۰۷۰

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۰۴ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۷/۱۲
تعداد صفحات۳۰۴صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۷/۱۲