با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
آشنایی با روسیه از دریچه‌ی آداب و رسوم

دانلود و خرید کتاب آشنایی با روسیه از دریچه‌ی آداب و رسوم

۴٫۷ از ۳ نظر
۴٫۷ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب آشنایی با روسیه از دریچه‌ی آداب و رسوم  نوشته  ابوذر ابراهیمی ترکمان  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب آشنایی با روسیه از دریچه‌ی آداب و رسوم

بی‌شک، بدون شناخت فرهنگ و آداب و رسوم ملت‌ها، نمی‌توان تعاملات فرهنگی و سیاسی درستی با آن‌ها برقرار کرد. فرهنگ مردم روسیه بر پایه فرهنگ شرقی پی‌ریزی شده و در سال‌های اخیر بر اثر آمیختگی نه چندان مطلوب با فرهنگ غربی، به فرهنگی با زیربنای شرقی و رویه غربی تبدیل شده است. اما انجام گسیختگی فرهنگی غرب هنوز نتوانسته‌است بر فرهنگ روس‌ها غلبه کند و زیرینه شرقی بودن فرهنگ روسیه، این توان را داشته که تا امروز در برابر هجوم فرهنگ غرب ایستادگی کند. کتاب «آشنایی با روسیه از دریچه‌ی آداب و رسوم» آیین‌ها و سنت‌های مرسوم و رایج در میان مردمان روس را با نگرشی به زندگی آن‌ها در روزگاران گذشته و حتی در روسیه باستان آورده‌است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
Abolfazll110
۱۳۹۹/۰۶/۰۹

خب دونستن آداب و فرهنگ‌های مختلف خیلی میتونه جذاب باشه. تو این کتاب تا حدی میتونیم روسیه رو بهتر بشناسیم. از جهات مختلفی به فرهنگ این کشور و مردمش پرداخته. بخوبی از جزئیات و کلیات استفاده شده، متن روان و

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۲۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۶,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۷/۰۴
تعداد صفحات۲۲۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۶,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۷/۰۴