با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
خواب آخر

دانلود و خرید کتاب خواب آخر

۳٫۵ از ۲ نظر
۳٫۵ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب خواب آخر  نوشته  ابوذر آهنگر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب خواب آخر

در مقدمه «خواب آخر» نوشته‌ی «ابوذر آهنگ» آمده: «رمان و یا به عبارتی همان صورت نو شده‌ی قصه‌های بلند شب‌ها و روزهای دراز انسان، هزار صورت دارد. و این نوشته یکی از آن صورت‌هاست. صورتی آغشته با رنج، غربت و کابوس. و به همان نسبت هم نامأنوس، شگفت انگیز و وهمناک. درست مثل خود زندگی.» برشی از داستان : «تمام هستی من یک نگاه بود، یک نگاه تند ولی سبز و اغواگر و درست به سانِ مرگ، نگاهی تازه‌تر داشت. سبزتر، اغواکننده‌تر ... و تندتر. به عریانیی یک احساس تازه. و همیشه گفتی باران می‌بارید، یک روند و بی‌وقفه ... و همه‌جا سبز می‌شد و همه‌چیز سبز می‌شد و چشمی بود که در تمام روزهای بارانی بارانِ سبز می‌ریخت... آسمان را هم سبز می‌کرد و هم دنیای مرا.»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
سما
۱۳۹۸/۰۶/۱۷

درکش نکردم متنش خوب بود ولی من گیج شدم

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۲)
خواب نیستی، خواب می‌بینی. خوابی. بیدار می‌شوی. گویی همه چیز را در خواب می‌بینی. تو یک نقطه‌ی بزرگی در انتهای حرف‌های‌ات. چه می‌شد اگر همه چیز در آن نقطه که هستی، باز می‌ایستاد و تو می‌توانستی باز همان خودت را ببینی که نیستی.
n re
صدای آشفته‌ای می‌پرسید: مردن درد دارد؟ حس دارد؟ عینی است یا در ذهن؟ مردن در کجا اتفاق می‌افتد، درست پس از نفس نکشیدن یا درست پیش از آخرین نفس کشی؟
n re

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۸۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۷,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۳/۰۱
شابک‌‫‭۹۷۸-۹۶۴-۳۷۴-۵۷۰-۷‬‬
تعداد صفحات۲۸۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۷,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۳/۰۱
شابک‌‫‭۹۷۸-۹۶۴-۳۷۴-۵۷۰-۷‬‬