چالش رهبری
۳٫۸از ۱۳ نظر

دانلود کتاب صوتی چالش رهبری

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
۳٫۸از ۱۳ نظر
۳٫۸از ۱۳ نظر
۳٫۸از ۱۳ نظر
دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی چالش رهبری

کتاب صوتی «چالش رهبری» اثری کاربردی از «جیمز کوزس» و «باری پزنر» است. این کتاب به ویژگی‌های مشترک و کلیدی رهبران موفق کسب و کار، در جهان می‌پردازد.

«چالش رهبری» توانایی و روحیه شما را در امر رهبری ارتقا می‌دهد.

این کتاب بر اساس تحقیقات علمی ۲۵ ساله‌ی مولفان کتاب، نوشته شده و تمرین‌هایی در آن تنظیم شده که طبق آنها هر شخص، بهترین عملکرد مدیریتی را در موقعیت خود خواهد داشت.

هدف از کتاب «چالش رهبری» یاری دادن به مدیران مختلف است. مدیرانی در شرکت‌های دولتی، غیردولتی و حتی والدین یک خانواده که نیاز به ایفای نقش رهبری دارند.

ویژگی‌های مشترک رهبران موفق جهان با چندین دهه تحقیق و مصاحبه با آن‌ها، که توانستند ناممکن‌ها را با مدریت درست، به ممکن تبدیل کنند، به دست آمده‌است. طبق تحقیقات «جیمز کوزس» و «باری پزنر» این ویژگی‌ها در چند دهه اخیر تغییری نکرده و الگوهای مشترکی وجود دارند که برای هر فرد، قابل فراگیری هستند. هر رهبری در هر موقعیتی و در هر جای دنیا، برای رهبر موفق بودن، باید این ویژگی‌های ثابت را در خود تقویت کند.

شنیدن کتاب صوتی «چالش رهبری» برای رهبران متخصص تا مردم عادی مفید است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۴)
mohammadreza
۱۳۹۸/۰۹/۰۴

میخواستم نسخه کامل رو بگیرم با اینکه صدای آقای اعتماد واقعا خوبه و میشه ساعت ها گوش داد و لذت برد اما چون در نسخه نمونه بالا و پایین شدن صدا رو در هنگام خوندن نشنیدم و تماما یکنواخت بود

- بیشتر
Ammar-AmirAli
۱۳۹۸/۰۷/۲۶

کار واقعا خوبیه و ارزش خوندن و شنیدن اش رو داره. صدای گوینده هم مشکلی نداره. من پیشنهاد میکنم اش.

وحید
۱۳۹۸/۰۶/۲۷

این کتاب برای کسانی که بخواهند مطالعه در حوزه رهبری رو تازه شروع کنند بسیار خوب‌ و کاربردی‌ه. لزومی هم نداره که حتما یک رهبر در سازمان باشی تا بخوای بخونی‌ش، برای همه در سطوح مختلف سازمان قابل استفاده است.

- بیشتر
Sina Barani
۱۳۹۷/۰۹/۱۷

قیمت صوتی کتاب بالاست ، کسی نسخه مطالعه این کتاب رو نداره ؟ حداقل یه طرح تخفیف دانشجویی بزارید ، به فکر ما دانشجو ها هم باشید

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است