با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب چالش رهبری اثر جیمز کوزس

دانلود و خرید کتاب چالش رهبری

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب چالش رهبری  نوشته  جیمز کوزس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب چالش رهبری

کتاب صوتی چالش رهبری اثری کاربردی از جیمز کوزس و باری پزنر است. این کتاب به ویژگی‌های مشترک و کلیدی رهبران موفق کسب و کار، در جهان می‌پردازد. 

 درباره کتاب چالش رهبری

چالش رهبری توانایی و روحیه شما را در امر رهبری ارتقا می‌دهد. این کتاب بر اساس تحقیقات علمی ۲۵ ساله‌ نویسندگان آن، نوشته شده و تمرین‌هایی در آن تنظیم شده که طبق آنها هر شخص، بهترین عملکرد مدیریتی را در موقعیت خود خواهد داشت. هدف از کتاب چالش رهبری یاری دادن به مدیران مختلف است. مدیرانی در شرکت‌های دولتی، غیردولتی و حتی والدین یک خانواده که نیاز به ایفای نقش رهبری دارند. 

ویژگی‌های مشترک رهبران موفق جهان با چندین دهه تحقیق و مصاحبه با آن‌ها، که توانستند ناممکن‌ها را با مدریت درست، به ممکن تبدیل کنند، به دست آمده‌است. 

طبق تحقیقات جیمز کوزس و باری پزنر این ویژگی‌ها در چند دهه اخیر تغییری نکرده و الگوهای مشترکی وجود دارند که برای هر فرد، قابل فراگیری هستند. هر رهبری در هر موقعیتی و در هر جای دنیا، برای رهبر موفق بودن، باید این ویژگی‌های ثابت را در خود تقویت کند. 

 خواندن کتاب چالش رهبری را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

خواندن کتاب چالش رهبری برای همه مفید است، از رهبران متخصص تا خوانندگان معمولی.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۶۴ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۹/۰۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۸۹۵۱-۳-۰
تعداد صفحات۳۶۴صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۹/۰۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۸۹۵۱-۳-۰