با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
خانه‌ آبی

دانلود و خرید کتاب خانه‌ آبی

۱٫۰ از ۱ نظر
۱٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب خانه‌ آبی  نوشته  قهرمان تازه‌اوغلو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب خانه‌ آبی

«خانه آبی» نام رمانی از نویسنده اهل ترکیه،قهرمان تازه‌اوغلو است. «صحرا» با خانواده اش در امریکا زندگی می‌کند. پدر او ترک و مادرش امریکایی است. او بر خلاف میل باطنی خانواده‌اش، برای ادامه تحصیل به کشور زادگاهش، ترکیه بازمی‌گردد: «بعد از انجام کارهای اداری‌اش در پذیرش هتل، در اتاقش مستقر شد. پنجرهٔ هتلی که در مرکز تقسیم قرار داشت، مانند حفره‌ای بود که کشمکش استانبول را برایش منعکس می‌کرد. مدتی از پنجره به مردم نگاه و به خانواده‌ای که پشت سر گذاشته بود فکر کرد. خودش هم می‌دانست که روحیهٔ لجبازی دارد. با اینکه بعضی مواقع برایش مشکلاتی هم به‌وجود می‌آورد ولی دست از این اخلاقش برنمی‌داشت. اکنون که اولین گام‌ها را برای شروع یک زندگی جدید برمی‌داشت، هیچ تردیدی در دل نداشت.»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
رامین
۱۳۹۸/۰۱/۱۰

وقتتون و برای یه داستان ضعیف به سبک آثار ضعیف سینمای هند و سریالهای آبکی ترکیه‌ای تلف نکنید که متاسفانه من تلف کردم. چطوری به عقلش رسیده این همه مزخرفات بنویسه پناه بر خدا. نکته مثبتش این بود که کم بود

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۶۷ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۷/۰۹
شابکundefined
تعداد صفحات۶۷صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۷/۰۹