با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
امنیت انرژی

دانلود و خرید کتاب امنیت انرژی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب امنیت انرژی  نوشته  عباس ملکی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب امنیت انرژی

«عباس ملکی» نویسنده کتاب «امنیت انرژی»، دوره پسادکترای خود را در زمینه مدیریت امنیت انرژی، در دانشگاه هاروارد گذرانده است. انرژی کالای کمیابی است، در نتیجه برای استفاده مداوم با تلفاتی کمتر باید سیاست‌گذاری‌هایی در راستای امنیت عرضه انرژی انجام‌ گیرد، تا جلوی هرگونه وقفه یا قطع انرژی در آینده گرفته‌شود. عباس ملکی، در کتاب امنیت انرژی، با هدف پرداختن به مفاهیم مختلف امنیت انرژی، تمام ابعاد آن را بررسی می‌کند و همچنین، به‌دنبال این است که نظریات مطرح در زمینه امنیت انرژی را در ایران مورد آزمایش قرار دهد.
نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۵)
از حدود دویست کشور دنیا هیچ‌یک از لحاظ انرژی مستقل نیستند. حتی کشورهای اصلی صادرکنندهٔ نفت مثل عربستان، ایران، روسیه، نروژ، امارات عربی و نیجریه همگی انرژی را در شکل نفت پالایش‌شده، الکتریسته، گاز طبیعی یا زغال‌سنگ وارد می‌کنند
کاربر ۲۷۳۳۱۲۶
امنیت انرژی برای عرضه‌کننده کمتر بسط یافته ب
کاربر ۲۷۳۳۱۲۶
سوخت‌های فسیلی، نه به‌علت بازده و فراوانی آنها بلکه به‌دلیل زیرساخت‌های اصلی که سوخت‌های فسیلی را در سراسر جهان جابجا می‌کنند، موقعیت حاکم خود را در بازار حفظ کرده‌اند.
کاربر ۲۷۳۳۱۲۶
کشورهای تولیدکننده با این دو تناقض آشکار، یعنی عدم پایداری و شفافیت قیمت و درعین‌حال تعهد به حفظ امنیت عرضه برای مصرف‌کنندگان، مواجه‌ان
کاربر ۲۷۳۳۱۲۶
نگرانی عرضه‌کنندگان این است که آیا همواره انرژی برای فروش وجود دارد؟ آیا همیشه برای این انرژی مازاد مشتری پیدا می‌شود که در قیمت مناسب حاضر به خرید باشد؟ در صورت اخلال در این تجارت، آنها تا چه اندازه در معرض آسیب قرار می‌گیرند؟ در مقابل نگرانی مصرف‌کننده این است که آیا همواره می‌تواند از دسترسی به انرژی در قیمت قابل‌تحمل اطمینان‌خاطر داشته باشد؟
کاربر ۲۷۳۳۱۲۶

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۴۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۱/۰۱
شابک‌‫‭۹۷۸-۶۰۰-۸۵۹۱-۸۲-۵‬‬
دسته بندی
تعداد صفحات۳۴۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۱/۰۱
شابک‌‫‭۹۷۸-۶۰۰-۸۵۹۱-۸۲-۵‬‬