با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب ۱۰ روز تا داشتن کودکی سازگارتر و آرام‌تر اثر جفری برنشتاین

دانلود و خرید کتاب ۱۰ روز تا داشتن کودکی سازگارتر و آرام‌تر

۴٫۸ از ۶ نظر
۴٫۸ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ۱۰ روز تا داشتن کودکی سازگارتر و آرام‌تر  نوشته  جفری برنشتاین  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب ۱۰ روز تا داشتن کودکی سازگارتر و آرام‌تر

«۱۰ روز تا داشتن کودکی سازگارتر و آرام‌تر» یکی از کتاب‌های مجموعه‌ی «کلیدهای تربیت کودکان و نوجوانان» است که دکتر جفری برنشتاین آن را نوشته‌است. همه می‌دانیم که تربیت فرزندان کار آسانی نیست، به خصوص که کودکمان ناسازگار باشد. گاهی ارتباط با کودک آنقدر سخت می‌شود که والدین را دچار خستگی و فرسودگی می‌کند. وقتی فرزندی دچار بی‌قراری می‌شود و برای کوچکترین خواسته‌هایش هم با بدخلقی پافشاری می‌کند چگونه باید با او برخورد کنیم؟ باید زمان زیادی بگذاریم تا ببینیم چه عاملی باعث به‌وجود آمدن ناسازگاری در کودک می‌شود و این عصبانیت شدید از کجا می‌آید؟ چه عاملی باعث می‌شود او ناگهان عصبی شود و رفتار تلافی‌جویانه از خود نشان دهد؟ اگر چنین مشکلاتی را با کودکتان داشته‌اید و دارید. این کتاب بهترین راه چاره برای شما است. با خواندن این کتاب خواهید فهمید چرا کودکان بی‌قرار و ناآرام، بدرفتاری می‌کنند، چرا ناآرامی و بی‌قراری آنها خانواده را مضطرب و پریشان می‌کند. همچنین مرحله به مرحله می‌آموزید چگونه رفتارهای ناآرام و بی‌قرار را در کودکتان کاهش دهید و رابطه خودتان را با او بهتر کنید. این اثر پیشنهادها و تمریناتی به شما می‌دهد تا رفتار خود را بررسی کنید و عملکردی سازنده‌تر در برابر کودکتان داشته‌باشید. با خواندن و به کارگیری صبورانه این برنامه تربیتی ۱۰ روزه قطعا به نتایج مطلوبی خواهیدرسید. دکتر برنشتاین برای هرکدام از این ده روز برنامه‌ای دقیق و مشخص شده دارد که می‌تواند کودک شما را سازگارتر و آرام تر کند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
زهرا
۱۳۹۸/۰۹/۰۲

خب من فکر میکردم این کتاب برای همه بچه ها مناسب باشه،اما با خوندنش متوجه شدم بعضی بچه رفتار باهاشون انقدر سخت و فرسایشی هست که حتی نام خاصی در روانشناسی بهشون اطلاق میشه.پس فکر نکنین اگر بچه تون دو

- بیشتر
رهگذر خورشید
۱۳۹۸/۰۲/۳۱

برای والدینی که با بچه های ناسازگار سرو کله میزنند بشدت توصیه میشه

mitra
۱۳۹۹/۰۹/۲۴

نویسنده کتاب با بیان واضح و ساده و مثالهای ملموس،وبا استفاده از تجربیات شخصی در حرفه اش راه کارهای خوبی برای والدین جهت داشتن ارتباط مفید و موثر با فرزندان ارائه داده

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۷)
از آنجا که همه کودکان به تعلق نیاز دارند تا حس کنند پذیرفته شده‌اند و مادر و پدر آن‌ها را می‌خواهند، اگر دوست داشتن و پذیرش کودک را مشروط کنید، باعث می‌شوید عزت نفس او کمتر شود.
zohre
وقتی قرار است کودکتان را درک کنید، نباید از او انتظار بیش از حد داشته باشید،
رهگذر خورشید
زمانی که شما حس می‌کنید عصبانی یا خسته هستید چون کودکتان شما را آزرده کرده است یا نتوانستید به‌خاطر او یک کار مهم را انجام دهید، یک نفس عمیق بکشید و یادتان باشد نیازهای کودک بر نیازهای شما ارحجیت دارد.
رهگذر خورشید
هیچ چیزی که دیگران انجام می‌دهند به‌خاطر شما نیست...» این یک مسئله هوشمندانه و باارزش است که باید در ذهن حفظ شود. اگر این مسئله را فراموش کنید و به آن فکر نکنید هر بار که بر سر کودک نافرمان خود فریاد می‌کشید به این دلیل است که رفتار او را خیلی خصوصی و شخصی تعبیر کرده‌اید. متوجه باشید که حتی اگر او شما را خشمگین یا تحریک کند این کار را به‌خاطر تضادهای درونی خودش انجام می‌دهد، نه شما. به‌خاطر داشتن این مطلب به شما کمک می‌کند تا خسته و نومید نشوید و خطر فریاد کشیدن را بسیار بسیار کم کنید.
zohre
«هیچ چیز به اندازه عشق ورزیدن به کودکتان اهمیت ندارد.» خیلی مهم است که همه تلاشتان را بکنید تا از طریق حرف‌ها و اعمالتان به کودک بفهمانید او را دوست دارید و برایش ارزش قائل هستید. حالا شما توانمندی‌هایی به‌دست آورده‌اید که می‌توانید به کمک آن‌ها رفتارهای بی‌قرار و ناآرام کودک را کاهش دهید. تلاش کنید تا حد ممکن پذیرش کودکتان آزادانه و بدون قید و شرط باشد.
zohre
کودک هر حرکت شما را زیر نظر دارد. همه تلاشتان را انجام دهید تا به او بفهمانید که تا چه اندازه برایتان اهمیت دارد، چه او از شما در این باره سؤال کند و چه سؤال نکند.
رهگذر خورشید
هر کودکی به نوعی رفتارهای منفی دارد و شما باید بین رفتارهای منفی طبیعی و رفتارهای بی‌قرار تمایز قائل شوید.
رهگذر خورشید

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۲۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۹۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۷/۱۱
شابک۹۷۸۹۶۴۲۷۸۵۹۸۸‬‬
تعداد صفحات۳۲۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۹۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۷/۱۱
شابک۹۷۸۹۶۴۲۷۸۵۹۸۸‬‬