با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
رقص قدرت؛ قصه‌ای اسرارآمیز از سیر و سفر معنوی برای یافتن خودواقعی

دانلود و خرید کتاب رقص قدرت؛ قصه‌ای اسرارآمیز از سیر و سفر معنوی برای یافتن خودواقعی

۳٫۰ از ۱ نظر
۳٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب رقص قدرت؛ قصه‌ای اسرارآمیز از سیر و سفر معنوی برای یافتن خودواقعی  نوشته  نفیسه معتکف  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب رقص قدرت؛ قصه‌ای اسرارآمیز از سیر و سفر معنوی برای یافتن خودواقعی

«رقص قدرت؛ قصه‌ای اسرارآمیز از سیر و سفر معنوی برای یافتن خودواقعی» سیر و سفر معنوی دکتر سوزان گرگ را به تصویر می‌کشد که با قدم‌گذاشتن در این راه به کشمکش‌های درونی‌اش غلبه کرد و با به دست آوردن اقتدار شخصی‌اش به چنان آرامشی دست یافت که کمکش کرد به هرآنچه می خواهد دست یابد. سوزان گرگ با این سفر معنوی به دنیایی که با دنیای او و برداشتش از ان تفاوت داشت زندگی خود را دگرگون کرد. بخشی از کتاب: احساس می‌کردم در مکانی دیگر با ماهیتی واقعی و مجزا هستم. چون به‌تازگی از منطقه روستایی ورمونت به کالیفرنیا آمده بودم، نقاشی‌های بزرگ و زنده مبارزان اُزتک و کارگران مکزیکی روی ستون‌های راه ورودی به محله مکزیکی‌ها باعث شده بود احساس کنم به دنیایی قدم گذاشته‌ام که کاملاً برایم ناآشناست. هرچند مضطرب و هیجان‌زده بودم، چون به زنی به نام مری که منتظرش بودم اعتماد داشتم، ترس آن‌قدرها بر وجودم غلبه نکرده بود. چند هفته پیش که به اشتباه به کلیسایی مربوط به روحیون رفته بودم، او را اتفاقی ملاقات کرده بودم. این اثر کتابی است الهام‌بخش برای هرکسی که بخواهد به خواسته‌هایش برسد.
نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱)
دنیای خود را چگونه می‌بینید؟ ……………………………………………………………………… آیا خود را بخشی مهم از کائنات می‌دانید یا احساس می‌کنید از آن جدا هستید؟ ………………………………………………………………………. به نظر شما دنیا مکانی امن است یا خصمانه؟ ………………………………………………………………………. نقش شما در این دنیا چیست؟ قربانی یا قهرمان؟
q_zZl

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۴۸ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۸/۰۹
تعداد صفحات۲۴۸صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۸/۰۹