با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
علی (ع) حقیقت خدادادی

دانلود و خرید کتاب علی (ع) حقیقت خدادادی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب علی (ع) حقیقت خدادادی  نوشته  حسین درگاهی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب علی (ع) حقیقت خدادادی

«علی (ع) حقیقت خدادادی» ۱۲ نکته علوی درباره امام اول شیعیان را بازگو می‌کند.

بخشی از این اثر:

در مورد وجود مبارک امیرالمؤمنین صلوات‌الله‌علیه و اهمّیت ایشان ذکر این نکته را لازم می‌دانم که وجود مقدّس رسول اکرم صلَّی‌الله‌علیه‌وآله‌وسلّم، حبیب علی‌الإطلاق، ولیّ علی‌الإطلاق خدای متعال است؛ اوّلاً ایشان و لاغیر. همین نسبت را امیرالمؤمنین با رسول‌الله دارند؛ از قِبَل رسول‌الله، حبیب علی‌الإطلاق، ولیّ علی‌الإطلاق، وجود مقدّس امیرالمؤمنین هستند، صلوات‌الله‌علیهماوآلهما.

خدای متعال رسول‌الله را برای خودشان خواسته، رسول‌الله هم امیرالمؤمنین را برای خودشان. آن‌چه بعد از امیرالمؤمنین در خلقت اتّفاق افتاده، در واقع حقیقت‌شان امیرالمؤمنین است؛ از امیرالمؤمنین است و به امیرالمؤمنین صلوات‌الله‌علیهماوآلهما.

در واقع وجود مقدّس امیرالمؤمنین، فصل مشترک خلایق با رسول‌الله و با خدای متعال است و چون اصل در خلقت خدای‌متعال و شریعت آن، محبّت خدای متعال و رسولش بوده؛ پس به این ترتیب، به تعبیرزیبای امروزی می‌شود گفت‌که: امیرالمؤمنین فصل عاشقی خدای متعال و رسول‌الله با خلایق است؛ امیرالمؤمنین فصل عاشقی همه‌ی عوالم در رابطه با خدای متعال و حبیبش است، صلوات‌الله‌علیهماوآلهما.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۸۸ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۱/۰۱
شابک‭۹۷۸-۶۰۰-۸۰۹۷-۱۷-۴‬‬‬
تعداد صفحات۸۸صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۱/۰۱
شابک‭۹۷۸-۶۰۰-۸۰۹۷-۱۷-۴‬‬‬