با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چگونه مغناطیس پول شویم

دانلود و خرید کتاب چگونه مغناطیس پول شویم

۳٫۹ از ۷ نظر
۳٫۹ از ۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب چگونه مغناطیس پول شویم  نوشته  ماری کلیرکارلایل  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب چگونه مغناطیس پول شویم

کتاب «چگونه مغناطیس پول شویم» نوشته ماری کلیرکارلایل، با موضوع کسب درآمد و ثروتمند شدن است. این کتاب با نگاهی نو به مسئله ثروت‌اندوزی و کسب درآمد می‌آموزد که میزان دارایی هر شخص نشان‌دهنده این است که او چه اندازه خود را ارزشمند می‌داند. کتاب شامل سه بخش است. بخش اول، تئوری جذب پول را شرح می‌دهد و وضعیت مالی شما را بررسی می‌کند. در بخش دوم و سوم کتاب، مسیر دومرحله‌ای تبدیل شدن به مغناطیس پول بیان می‌شود. در مرحله‌ی اول می‌آموزید که چگونه به‌سرعت پول را به زندگی خود فرا بخوانید؛ زیرا بسیاری از ما نقشه‌ی مالی مفصل و تاخیری نمی‌خواهیم، بلکه تمایل داریم همین حالا نتیجه بگیریم. در مرحله‌ی دوم که تبدیل شدن به مغناطیس پول است، می‌آموزیم که چگونه همواره مغناطیس پول باقی بمانیم، جریان مداوم پول را به‌سوی خود جذب کرده و همیشه در فراوانی و وفور زندگی کنیم.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
Lily
۱۳۹۸/۰۱/۱۵

این کتاب شامل تمرینهای نوشتاری است که باعث میشه بعد از انجامشون احساس گشودگی کنید و احساس بهتری نسبت به خودتون پیدا کنید. مستقیم نمیگه چطور پول دربیارید ولی تمریناتش پایه و اساس خودشناسی (روانشناسی) داره که غیر مستقیم می

- بیشتر
Zahra🌿
۱۳۹۸/۰۲/۰۲

کتاب خیلی خوب بود.من خیلی خوشم اومد.خوب هم ترجمه شده.سپاس از طاقچه

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۷۶ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۸/۰۴
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۳۶-۴۰۶-۰
تعداد صفحات۱۷۶صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۸/۰۴
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۳۶-۴۰۶-۰