با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
رازهای یک میلیونر (درس‌های زندگی در مورد درایت و ثروت)

دانلود و خرید کتاب رازهای یک میلیونر (درس‌های زندگی در مورد درایت و ثروت)

۴٫۲ از ۶ نظر
۴٫۲ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب رازهای یک میلیونر (درس‌های زندگی در مورد درایت و ثروت)  نوشته  مهدی قراچه‌داغی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب رازهای یک میلیونر (درس‌های زندگی در مورد درایت و ثروت)

«رازهای یک میلیونر (درس‌های زندگی در مورد درایت و ثروت)» کتابی نوشته مارک فیشر (-۱۹۵۳) است که زندگی کاری مردی را از آغاز تا موفقیت به صورتی داستانی روایت می‌کند. وقتی جان بلیک در آپارتمان محقر و تا حدودی به‌هم‌ریخته خود در برکلین از خواب بیدار شد متوجه شد که ساعت ۹:۳۰ دقیقه است. جان مردی جوان با قامتی کوتاه اما بسیار پرتحرک بود که ۳۲ سال از عمرش می‌گذشت. دیرش شده بود. یا ساعت زنگدارش کار نکرده بود یا این‌که اصلاً فراموش کرده بود آن را کوک کند. فرصتی برای دوش‌گرفتن نداشت؛ از این‌رو آب سردی به صورتش پاشید، شانه‌ای بر موهایش کشید، یک قرص ویتامین ث بلعید و وقتی احساس کرد برای آن روزش به انرژی فراوان احتیاج دارد، قرص دوم و سوم را هم در دهانش گذاشت و با سرعت هرچه تمام‌تر لباس پوشید. همان لباسی که دیروز هم پوشیده بود و وقتی به خانه برگشت، بی‌توجه و بی‌دقت آن را روی صندلی انداخت. از آن‌جا که کراواتش هم‌چنان دور یقه پیراهنش بود، مجبور شد پیراهنش را مثل عرق‌گیر به تن کند. اتومبیل قدیمی موستانگ مدل ۶۵ او بعد از سه‌چهار یا پنج‌بار استارت، بالاخره روشن شد. با خود گفت: «امروز از آن روزهایی است که آرزو می‌کردم از رختخواب بیرون نیایم.» در مؤسسه تبلیغاتی گلدستون، که در یک ساختمان قدیمی اما کاملاً نوسازی‌شده در خیابان ادیسون قرار داشت و او چند سالی آن‌جا به عنوان نویسنده کار کرده بود، منشی‌اش لوئیز، با نگاهی نگران با او سلام و احوال‌پرسی کرد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
کاربر ۲۸۱۵۹۷۵
۱۳۹۹/۱۱/۲۰

این کتاب خیلی مشابه کتاب حکایت دولت و فرزانگی در هر دو کتاب تقریبا با یک داستان مشابه هم شروع میشه و بعد به نکته ها و نصیحت هایی که از دل داستان در میاد در رابطه با موفقیت اشاره

- بیشتر
heidari
۱۳۹۷/۰۳/۰۱

خیلی کتاب خوبیه البته من نسخه ی چاپی و از یه مترجم دیگه خوندم ولی عالی بود

faezeh
۱۳۹۹/۰۷/۲۳

بنظرم داستانی و جالب بود

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱)
در این دنیا هرکس به دلیلی زندگی می‌کند، اما همه نمی‌دانند برای چه منظوری متولد شده‌اند.
ahmad_abbasi_1

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۶۰ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۱/۰۱
شابک‭۹۷۸-۹۶۴-۲۳۶-۷۶۵-۸‬‬
تعداد صفحات۱۶۰صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۱/۰۱
شابک‭۹۷۸-۹۶۴-۲۳۶-۷۶۵-۸‬‬

تجربه بهتر در اپلیکیشن