با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
سیر تا پیاز فضای مجازی

دانلود و خرید کتاب سیر تا پیاز فضای مجازی

۳٫۰ از ۱ نظر
۳٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب سیر تا پیاز فضای مجازی  نوشته  معصومه نصیری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب سیر تا پیاز فضای مجازی

«سیر تا پیاز فضای مجازی» جلد سوم از مجموعه کتب شهروند هوشمند، به قلم معصومه نصیری (-۱۳۶۰) است. این کتاب به بررسی فرصت‌ها و تهدیدهای فضای مجازی و آسیب‌های احتمالی ناشی از آن می‌پردازد. در بخشی از کتاب می‌خوانیم: تا به امروز و با اتکاء به تجربیات متعدد موجود، تمام تکنولوژیها و تحولات موثر زندگی بشری حتی در صورت تلاش برای رد، انکار و حذف راه خود را ادامه دادهاند. نگاه متکی بر تهدید دانستن شبکههای مجازی ما را از مرحله پیشگیری، تاکید و تقویت فرصتها دور کرده است. لازم است با تغییر نگرش با اتکاء بر ارتقاء سواد رسانهای خود و نسل آینده را به شهروندی هوشمند و توانمند برای مواجه با تحولات جدید آماده کنیم. باید تاکید کرد حذف همواره آسان ترین و در عین حال بزدلانه ترین روش برای مواجه با پدیده هاست. آنچه درباره فضای مجازی و حضور در این فضا اهمیّت دارد این است که بدانیم مهمترین کارکرد هر رسانه انتقال پیام از تولیدکننده به مصرف کننده یا همان مخاطب است. پس در استفاده فرصت گونه از این فضا باید بدانیم این پیام با چه هدفی و چگونه منتقل شده است و بناست روی ما چه تاثیر بگذارد. اگر بتوانیم پاسخ این سوالات را بیابیم درک خواهیم کرد همه این فضا میتواند فرصتی جهت رشد باشد و این تنها و تنها به خودمان و نحوه رویکردمان بستگی دارد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
محدثه
۱۳۹۸/۰۷/۲۵

نقد من به کل کتابهای طاقچه هست. من برای پایان نامه ام نیاز به اطلاعات بیشتری مثل شماره صفحه و منابع بعد از هر پاراگراف هستم و طاقچه این امکان رو در اختیارم قرار نمیده

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۴ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۱/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۷۹۴-۴۱-۷
تعداد صفحات۳۴صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۱/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۷۹۴-۴۱-۷

تجربه بهتر در اپلیکیشن