با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب راهنمای بهبود روابط خواهر و برادرها اثر پت اسپانگین

دانلود و خرید کتاب راهنمای بهبود روابط خواهر و برادرها

۴٫۰ از ۳ نظر
۴٫۰ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب راهنمای بهبود روابط خواهر و برادرها  نوشته  پت اسپانگین  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب راهنمای بهبود روابط خواهر و برادرها

«راهنمای بهبود روابط خواهر و برادرها» به قلم نویسندگان، پت اسپانگین و ویکتوریا ریچاردسون، کتابی است بسیار مفید برای والدینی که دو فرزند با اختلاف سنی کم دارند. این که چگونه با فرزندان خود رفتار کنیم تا به یکدیگر حسادت نکنند. چطور هنگام اختلاف بین آنها قضاوت کنیم و صلح برقرار کنیم، با آمدن فرزند جدید چه تغییراتی در خانواده و برای فرزند اول پیش‌خواهدآمد و پرسش‌هایی از این دست که در این کتاب به خوبی و با استفاده از راه‌کارهای عملی پاسخ داده‌شده‌اند. بخشی از کتاب را می‌خوانید: داشتن یک هم‌شیر چیز خوبی است اما همیشه خوشایند نیست، به خصوص برای کودک بزرگ‌تر که گاهی احساس می‌کند بلایی آسمانی بر سر او نازل شده است: «تو قبلا نور چشم والدینت بودی، تمام توجه آنها به سوی تو بود، والدینت تو را لوس می‌کردند و نازت را می‌خریدند، به حرفهایت گوش می‌کردند... آنگاه به طور ناگهانی نوزادی پر سروصدا و کثیف و پرتوقع از راه می‌رسد. گرچه عجیب به نظر می‌رسد اما والدینت همین نوزاد را به اندازه تو دوست دارند و حتی گاهی (به نظر می‌رسد) او را از تو هم بیشتر دوست دارند. آن نوزاد می‌تواند هرجا که دلش خواست جیش کند، حتی پوشکش را کثیف کند. او مامان و بابا را تمام شب بیدار نگه می‌دارد اما انگار آنها اصلا از این موضوع ناراحت نیستند. اما اگر تو همین کار را بکنی، عصبانی می‌شوند و از تو می‌خواهند مثل یک پسر یا دختر بزرگ رفتار کنی. حالا بگو ببینم، آیا این عادلانه است؟»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
simin
۱۳۹۸/۰۹/۰۵

اگر شما مادری هستی که دوتا بچه ی شیر به شیر یا با فاصله کم دارین این کتاب بدردتون میخوره تا فصل چهار خوندم بقیه اشو باید یکی دو سال بعد بخونم که بچه هام‌بزرگتر شدن

elan
۱۳۹۹/۰۲/۲۰

کتاب خوبیه و راهکاراش مفیدن واقعا

somi
۱۳۹۸/۱۱/۲۰

کتاب خوبی است و احساسات و عواطف منفی خواهرها و برادرها را خیلی خوب توصیف می‌کند. به نظرم برای تکمیل مهارت والدین در این موقعیتها، کتاب خواهر،برادرهای سازگار را هم بخوانید.

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۳)
خواهر و برادرها تا آخر خواهر و برادرند
"Shfar"
رابطه بین خواهرها و برادرها همیشه راحت و همراه با همدلی نیست، اما همیشه برقرار است.
"Shfar"
مقایسه کردن باعث می‌شود که فرزندانتان به رقیب یکدیگر تبدیل شوند، نه متحد هم.
شکیبا

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۷۵ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۷,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۷/۰۹/۰۵
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۷۸۵-۰۲-۵
تعداد صفحات۱۷۵صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۷,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۷/۰۹/۰۵
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۷۸۵-۰۲-۵